Warszawa

Kieszonkowiec angielski Let's Talk

Kieszonkowiec angielski Let's Talk

Wydawnictwo: Kapitan Nauka
od 9 do 12 lat
ISBN: 978-83-7788-648-9

„Let’s Talk” to nietypowa gra karciana dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od 9. roku życia. Gra zapewni nie tylko wiele chwil emocjonującej zabawy, lecz także umożliwi naukę gotowych zwrotów konwersacyjnych przydatnych w wielu codziennych sytuacjach w domu, w szkole i w sklepie, np. be up to something, fancy doing something, look around. Na kartach znajdziesz także przykładowe odpowiedzi i reakcje.

 

Kolorowa talia z 55 kart służy do gry w cztery edukacyjne gry towarzyskie:  memory, klapka, karuzelę i szachraja. Zasady każdej z gier opisane zostały w specjalnej instrukcji. Naukę ułatwia także słowniczek z tłumaczeniem angielskich zwrotów, które pojawiły się na kartach. W zapamiętywaniu pomogą kapitalne ilustracje Macieja Łazowskiego. Nad stroną merytoryczną czuwała Dorota Kondrat, nauczycielka języka angielskiego i twórczyni niestandardowych projektów edukacyjnych.

 

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

 

W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

Recenzje książki (Kieszonkowiec angielski Let's Talk)

Recenzja rodzica
Coś dla fanów gier karcianych

Jestem wielkim fanem gier karcianych. Swoją pasją pragnę zarazić moją ośmioletnią córkę. Ostatnio odkryłem pierwszorzędną grę Let’s Talk Kieszonkowiec angielski, przeznaczoną wprawdzie dla dzieci od 9 lat, ale można w nią z powodzeniem zacząć grać nawet z ośmiolatką. Ja próbowałem i daliśmy radę!


Gra składa się z jednej talii kart, a można nią grać aż w 4 fajne, edukacyjne gry: memory, klapek, karuzela, szachraj. Każda gra jest ciekawa, emocjonująca i wciągająca! Potwierdzamy – ja i moja córka! 


Nie dość, że za każdym razem świetnie się bawimy, to jeszcze młoda szlifuje angielski! Czasowniki, przymiotniki i wyrażenia wchodzą jej do głowy bez problemu, bo poprzez zabawę!


Już zamówiłem następne gry z serii Angielski KIESZONKOWIEC i z niecierpliwością czekam na przesyłkę! Zbliżają się święta, czas na prezenty, a gry „KIESZONKOWCE” wydane przez EDGARD, to najlepszy wybór, aby obdarować swe dzieci mądrymi i kreatywnymi prezentami. Gorąco polecam!

 


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć