Warszawa

Kieszonkowiec angielski Let's Talk

Kieszonkowiec angielski Let's Talk

Wydawnictwo: Kapitan Nauka
od 9 do 12 lat
ISBN: 978-83-7788-648-9

Opis książki

„Let’s Talk” to nietypowa gra karciana dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od 9. roku życia. Gra zapewni nie tylko wiele chwil emocjonującej zabawy, lecz także umożliwi naukę gotowych zwrotów konwersacyjnych przydatnych w wielu codziennych sytuacjach w domu, w szkole i w sklepie, np. be up to something, fancy doing something, look around. Na kartach znajdziesz także przykładowe odpowiedzi i reakcje.

 

Kolorowa talia z 55 kart służy do gry w cztery edukacyjne gry towarzyskie:  memory, klapka, karuzelę i szachraja. Zasady każdej z gier opisane zostały w specjalnej instrukcji. Naukę ułatwia także słowniczek z tłumaczeniem angielskich zwrotów, które pojawiły się na kartach. W zapamiętywaniu pomogą kapitalne ilustracje Macieja Łazowskiego. Nad stroną merytoryczną czuwała Dorota Kondrat, nauczycielka języka angielskiego i twórczyni niestandardowych projektów edukacyjnych.

 

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

 

W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

Recenzja książki Kieszonkowiec angielski Let's Talk

Coś dla fanów gier karcianych

Jestem wielkim fanem gier karcianych. Swoją pasją pragnę zarazić moją ośmioletnią córkę. Ostatnio odkryłem pierwszorzędną grę Let’s Talk Kieszonkowiec angielski, przeznaczoną wprawdzie... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć