Śląsk

Ukryte światy

Ukryte światy

Wydawnictwo: Nowa Era
od 6 do 13 lat
ISBN: 9788326731860
a

Opis książki

Rodzice i nauczyciele często mówią, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Wydawnictwo Nowa Era ma na to dowody na piśmie! Właśnie wydało „Ukryte światy” - książkę będącą pokłosiem konkursu literackiego dla szkół podstawowych „Popisz się talentem” 2017. Publikacja zawiera 25 zwycięskich opowiadań napisanych przez dzieci z klas 1-6. … oraz niespodziankę dla tych, którzy też chcieliby spróbować swoich sił w twórczości literackiej!


Skąd pomysł na konkurs „Popisz się talentem”? Z rozmów z dziećmi i nauczycielami. Uczniowie nieustannie poszukują ujścia dla swej kreatywności i są bardzo otwarci na tego typu inicjatywy. Organizacja konkursu sprawiła mnóstwo radości, a jego cele były zbieżne z celami, jakie wydawnictwo stawia przed sobą przy tworzeniu rozwiązań edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i nauczycieli.
„Mądra edukacja to taka, która inspiruje, motywuje i dodaje skrzydeł. W Nowej Erze wierzymy, że kluczem do takiej edukacji jest wyzwalanie dziecięcej kreatywności i zachęcanie do działania” – mówi Magdalena Duszyńska-Walczak, prezes Nowej Ery.


Do czytania i nie tylko
Zwycięskie opowiadania zamieszczone w „Ukrytych światach” są pełne fantazji, nietuzinkowych postaci i zaskakujących pomysłów. Dzięki profesjonalnej redakcji i pięknym ilustracjom, teksty te złożyły się na „prawdziwą” książkę – taką, która wciąga, zachwyca i angażuje od pierwszej do ostatnie strony. Jej lektura udowadnia, że nigdy nie jest za wcześnie na rozwijanie literackich pasji. Dlatego na końcu publikacji zostawiono specjalne miejsce na własnoręczne wpisanie kolejnych historii. W ten sposób każdy czytelnik tej niezwykłej pozycji może stać się jednocześnie jej współtwórcą.


Przygoda trwa dalej
Konkurs „Popisz się talentem” 2017 uruchomił olbrzymi kreatywny potencjał. Nadeszło prawie 5000 opowiadań, powstała piękna i wartościowa pozycja… Przygoda trwa jednak dalej. Cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na wspieranie i rozwój talentów polskich dzieci.
Zachęcamy wszystkich do kupowania i lektury książki. Razem odkryjmy i poznajmy piękne, ukryte światy, które noszą w sobie nasze dzieci!

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...
a

Warto zobaczyć

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). Pragniemy poinformować cię iż dbamy o twoją prywatność i bezpieczeństwo twoich danych. Stosujemy się do zasady minimalizacji zbieranych danych. Strona czasdzieci.pl używa plików cookie by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Możecie Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia cookie swojej przeglądarki. Więcej informacji oraz przysługujące ci prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zamknij (×)