Warszawa

Dziecko z chmur

Dziecko z chmur

PATRONAT
ISBN: 978-83-10-11913-1

Opis książki

Wzruszająca opowieść o adopcji i macierzyństwie. Autorki poznały się na studiach. Początkowo połączyły je wspólne zainteresowania. Po pewnym czasie odkryły, że borykają się z podobnymi problemami. Kiedy dla obu kobiet niepłodność przestała stanowić temat tabu, zdecydowały się spełnić swoje marzenia. Dzisiaj są szczęśliwymi matkami. Postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami, by dać nadzieję i przykład wszystkim tym, którzy z powodu braku dziecka przeżywają trudne chwile. To także odpowiednia lektura dla najbliższych, rodziny i przyjaciół ludzi cierpiących z powodu bezdzietności.


Justyna Bigos i Beata Mozer odważyły się opowiedzieć o swojej drodze do adopcyjnego macierzyństwa. Podjęły temat bliski tysiącom par małżeńskich w sposób oryginalny i odmienny od innych autorów książek o tej tematyce. Mówią o trudnych momentach intymnej sfery życia dwojga ludzi marzących o dziecku. Opisują drogę, która doprowadziła ich do narodzenia się jeszcze nie dziecka, ale już decyzji... Drogę do adopcji.

Joanna Skurska, dyrektor fundacji Dla Rodziny

 

Odważę się powiedzieć, że jest jakiś przedwieczny sens, tajemnica i przykazanie Rodziny Zastępczej, skoro sam Bóg powierzył swego Syna takiej właśnie rodzinie ludzkiej.
Piękna, mądra i wartościowa książka – pięknych, mądrych i wartościowych kobiet, Justyny i Beaty. Tekst odważny, pełen dramatyzmu, krystalicznej szczerości, bezkompromisowy, głęboki, poruszający i wymowny.

Piotr Fronczewski

 

Autorki obalają stereotypy, konfrontują się z iluzją, zakłamaniem i brakiem tolerancji. Burzą świat bajki, odsłaniając zarazem czystość intencji, walkę o marzenia i narodziny miłości. Bo to jest książka o miłości, o rodzącym się uczuciu i nadziei...

Edyta Olszówka
 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Ale maksior! HIT! Tego mi było trzeba. Książki niestety nie można łatwo zdobyć w tradycyjnej księgarni, ale i tak było warto poczekać dwa dni. Będę polecać ją znajomym!

dodany: 2011-03-01 23:36:32, przez: Patrycja

Dzięki lekturze książki nabrałam dystansu do mojego życia. Chciałabym wyściskać autorki. Dawno nie czytałam tak szczerej wypowiedzi. Poleciłam ją moim znajomym.

dodany: 2010-03-31 01:57:00, przez: Kaśka

udało mi się kupić książkę w jednej z księgarń - wymęczyłam, bo przed premierą i już przeczytałam... nie wiem jak skomentować, trzeba to poczuć... warto... i trzeba mieć chusteczki:)

dodany: 2010-03-09 12:51:45, przez: Elka

Warto zobaczyć