Warszawa

Niki i Tesla. Bunt armii robotów
PATRONAT CzasDzieci.pl

Niki i Tesla. Bunt armii robotów

Wyd.: Wydawnictwo RM
od 8 do 12 lat
ISBN: 978-83-7773-647-0
tagi: roboty  zagadka  tejmnica 

Już jest II tom przygód sympatycznego rodzeństwa, które ma talent do eksperymentów naukowych i pakowania się w wielkie kłopoty! W książce ,,Bunt armii robotów” czytelnicy znajdą instrukcje jak samemu zbudować robot z przedmiotów i narzędzi, które są można znaleźć w domu.

 

Kiedy w miasteczku Half Moon Bay dochodzi do licznych włamań, jedenastoletni detektywi Niki i Tesla postanawiają schwytać sprawców. Aby tego dokonać, będą musieli opracować mnóstwo nowych gadżetów i wynalazków! W poświęconej robotom kontynuacji powieści ,,Niki i Tesla. Laboratorium pod napięciem” niezwykłe rodzeństwo wybuduje cztery różne droidy z przedmiotów, które można znaleźć w domu.

Przekonajcie się, czy Niki i Tesla zdołają złapać przestępcę i powstrzymać jego armię robotów, zanim będzie za późno!

Kup teraz

Recenzje książki (Niki i Tesla. Bunt armii robotów)

Recenzja rodzica
Zaproszenie do barwnego świata fizyki i techniki

„Bunt armii robotów” to kolejna z serii przygód sympatycznego rodzeństwa – Nikiego i Tesli. Te obdarzone niezwykłą inteligencją dzieciaki zapraszają nas do barwnego świata fizyki i techniki, w którym z pewnością nie będziemy się nudzić. Wszystko za sprawą ciekawej historii, której będziemy świadkami. Kiedy dzieciaki przeprowadzają się latem do swojego tymczasowego opiekuna, nietuzinkowego naukowca i zarazem wujka – Newtona, w miasteczku zaczyna dochodzić do dziwnych kradzieży i to w dodatku przy pomocy robotów! Nasi mali detektywi razem ze swoimi przyjaciółmi postanawiają schwytać sprawców. Żeby tego dokonać będą musieli wykazać się niebywałym sprytem i umiejętnościami, konstruując różne typy robotów. Jeżeli jesteście ciekawi finału tej historii, koniecznie sięgnijcie po lekturę.
Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko fabuła książki ale również liczne instrukcje, wraz z rysunkami, które pomogą nam w zaciszu własnego domu zbudować różne typy robotów. Będziemy mogli doświadczyć podobnych emocji i trudności, co bohaterowie naszej książki, stając się jednocześnie aktywnymi uczestnikami fabuły. Ponadto będzie to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu z najbliższymi osobami.

 

Myślę, że zabawa w konstruktorów robotów spodoba się nie tylko dzieciom, ale również rodzicom.  Połączenie nauki z zabawą, którą proponują nam autorzy książki to gwarant dobrze spędzonego czasu, a uczucie satysfakcji malującej się na twarzy dziecka z powodu wykonanego zadania – rzecz bezcenna.


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć