Warszawa

Bracia na medal. Tom 17
PATRONAT CzasDzieci.pl

Bracia na medal. Tom 17

od 6 lat
ISBN: 9788380735316
tagi: harcerze  przygoda 

Zdobycie harcerskich sprawności to nic trudnego! Przynajmniej dla Janka i Piotrka. Ale czy na pewno? Czy uda im się  zostać skarbnikiem, kucharzem i ogrodnikiem? A może zdobędą inną odznakę?

 

Raz, dwa, trzy – czytasz Ty!
Pierwsze książki muszą być wyjątkowe!


„Już czytam” to seria książek do samodzielnej lektury przez dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem. Z powodzeniem może służyć do nauki czytania w domu, jak również w szkole – na zajęciach dodatkowych lub w bibliotece. W książkach z serii „Już czytam” czekają na dzieci zabawne historyjki. Dzięki nim odbędą fascynujące podróże, poznają niezwykłych bohaterów, zanurzą się w nieznany świat i odnajdą odpowiedzi na niejedno pytanie. Na końcu każdej książki znajduje się słowniczek, wyjaśniający trudniejsze wyrazy, i zadania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem. Duża czcionka i wesołe ilustracje uatrakcyjnią czytanie. Książki skonsultowane przez metodyka edukacji wczesnoszkolnej!

Kup teraz

Recenzje książki (Bracia na medal. Tom 17)

Recenzja rodzica
Sami w domu

Książka „Bracia na medal” Anieli Cholewińskiej – Szkolik wydawnictwa Zielona Sowa jest jedną z całej serii publikacji przeznaczonych dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Mocną stroną powyższego tytułu jest jego szata graficzna, tj. przejrzyste i łatwe do zrozumienia ilustracje oraz duża czcionka, która z pewnością ułatwi naszym pociechom wejście do świata dziecięcej literatury.
Głównymi bohaterami książki są Janek i Piotrek dwaj bracia w wieku szkolnym oraz ich młodsza siostra Hania. Czy dwaj bracia zostając na kilka dni tylko pod opieka taty poradzą sobie z codziennymi obowiązkami i opieką nad swoją młodszą siostrą? Z pewnością na rodzeństwo czeka mnóstwo niespodzianek, a zakończenie tej zabawnej historii będzie zaskakujące dla młodego czytelnika.
Podsumowując, mogę polecić powyższą książkę dzieciom, które stawiają pierwsze kroki w nauce czytania, gdyż jest ona napisana prostym i łatwym w odbiorze językiem. Ponadto historia przedstawiona w publikacji nie jest oderwana od rzeczywistości co ułatwia jej zrozumienie przez co mój sześcioletni syn podczas czytania potrafił w pełni skupić swoją uwagę i wyciszyć się przed pójściem do spania.

 

Paulina Frankowska

Mama dwóch synów i córeczki


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć