Warszawa

Bracia na medal. Tom 17

Bracia na medal. Tom 17

od 6 lat
PATRONAT
ISBN: 9788380735316
Tematyka: harcerze, przygoda

Opis książki

Zdobycie harcerskich sprawności to nic trudnego! Przynajmniej dla Janka i Piotrka. Ale czy na pewno? Czy uda im się  zostać skarbnikiem, kucharzem i ogrodnikiem? A może zdobędą inną odznakę?

 

Raz, dwa, trzy – czytasz Ty!
Pierwsze książki muszą być wyjątkowe!


„Już czytam” to seria książek do samodzielnej lektury przez dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem. Z powodzeniem może służyć do nauki czytania w domu, jak również w szkole – na zajęciach dodatkowych lub w bibliotece. W książkach z serii „Już czytam” czekają na dzieci zabawne historyjki. Dzięki nim odbędą fascynujące podróże, poznają niezwykłych bohaterów, zanurzą się w nieznany świat i odnajdą odpowiedzi na niejedno pytanie. Na końcu każdej książki znajduje się słowniczek, wyjaśniający trudniejsze wyrazy, i zadania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem. Duża czcionka i wesołe ilustracje uatrakcyjnią czytanie. Książki skonsultowane przez metodyka edukacji wczesnoszkolnej!

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Bracia na medal. Tom 17

Sami w domu

Książka „Bracia na medal” Anieli Cholewińskiej – Szkolik wydawnictwa Zielona Sowa jest jedną z całej serii publikacji przeznaczonych dla dzieci, które dopiero rozpoczynają... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć