Warszawa

Gdzie jest tort?

Gdzie jest tort?

ISBN: 9788362566143
Tematyka: klasyka, zagadka, zabawa

Opis książki

Z ogrodu Państwa Psytulińskich został skradziony tort, a w pobliżu wydarzyło się jeszcze dużo więcej… Dlaczego mały króliczek płacze? Gdzie podziało się jedenaste kaczątko? Co robią lis i zając? i Co stało się z tortem? Przepiękna książka The Tjong-Khing’a do oglądania, wspólnych poszukiwań i opowiadania po swojemu.

Wielowątkowa, pełna zabawnych detali i pomysłów opowieść bez słów skłaniająca do odkrywania, nauki logicznego myślenia. Książka, która gwarantuje doskonałą zabawę poprzez udział w pogoni za tortem, śledzenia, strona po stronie, coraz to nowych, emocjonujących wydarzeń: przygód dinozaura, kota, kameleona, małego zajączka i jego mamy, bociana i innych. Wielowarstwowa historia, którą pochłania się jak smakowity kawałek tortu.

 

Książka stała się światowym bestsellerem, została wydana w 16 wersjach językowych (m.in. japońskim, arabskim, szwedzkim, duńskim, koreańskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim), zdobyła wiele prestiżowych nagród literackich, została uznana w wielu krajach (m.in. Niemcy, Meksyk, Hiszpania) za najlepszą książkę roku, w kategorii  książka obrazkowa dla dzieci.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć