Warszawa

Gole wszech czasów

Gole wszech czasów

Wydawnictwo: Egmont
od 8 do 12 lat
ISBN: 978-83-281-2428-8

Opis książki

Kiedy pada gol w wielkim meczu, gesty radości zwycięzców i rozpaczy pokonanych na zawsze zapisują się w futbolowym czasie, który natychmiast staje się opowieścią. Przeczytajcie historię o niesamowitych golach i legendarnych bohaterach. O golu Wielkiej Ciszy, o indiańskim dryblingu, o cudownych butach i śnie o Złotej Nike! Przeżyjmy razem jeszcze raz nieśmiertelne zagrania Garrinchy i Pelégo, Maradony i Messiego, Wilimowskiego i Lewandowskiego.

 

Jarosław Kaczmarek stworzył skrzące emocjami kompendium wiedzy o najsłynniejszych bohaterach piłki nożnej, ich niesamowitych zagrywkach na boisku i cudownych bramkach, o których latami wspominają, nie tylko fani. Zapraszamy do zapoznania się z książką Gole wszech czasów.

 

Gole wszech czasów to lektura dla wszystkich, którzy wierzą, że opowieści futbolowe mogą mieć moc najpiękniejszych baśni – bawić i poruszać wyobraźnię, ale także dotykać spraw ważnych dla nas wszystkich. W książce oprócz emocjonujących historii znalazły się infografiki ilustrujące akcje na boisku, a na kolorowych zdjęciach można zobaczyć, jak na przestrzeni lat zmieniał się świat piłki nożnej.

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Warto zobaczyć