Warszawa

Harry Potter i Insygnia Śmierci

Harry Potter i Insygnia Śmierci

Wydawnictwo: Media Rodzina
od 13 lat
Tematyka: magia, przyjaźń

Opis książki

Po śmierci Dumbledore'a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi opuszcza Hogwart, by odnaleźć sposób na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca.

Dlaczego Dumbledore nie pozostawił Harry`emu czytelnych wskazówek? Czy przeszłość nieżyjącego dyrektora kryje jakieś niezwykłe tajemnice? Jaką rolę odegra Snape przy boku Voldemorta? Czy Harry`emu uda się dotrzeć do najważniejszych miejsc i faktów dotyczących jego rodziny?

Siódmy tom przygód Harry`ego Pottera jest już ostatnią częścią cyklu i - jak spodziewają się czytelnicy - przynosi odpowiedzi na wszystkie istotne dla potteromaniaków pytania.

Mimo iż dzieci często sięgają po tę część przygód Harrego i jego przyjaciół, my polecamy ją dla nieco starszych czytelników.
 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Chciałbym żeby ta J.K Rowling wymyśliła 8 część Harrego Pottera.A czy wy byśće chcieli??????????????????????????????????

dodany: 2010-02-22 18:52:03, przez: szymon

Warto zobaczyć