Warszawa

Jowanka i Gang Spod Gilotyny

Jowanka i Gang Spod Gilotyny

od 7 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7672-359-4

Opis książki

Jowanka właśnie wprowadziła się z tatą do mieszkania w nowym bloku i tęskni za mamą. Chociaż wcale się o to nie stara, wypadki same ją znajdują. Za chwilę pójdzie do nowej szkoły i ma nadzieję spotkać tam fajne koleżanki. Wprawdzie Jowanka nigdy się nie nudzi, ale przecież nic tak nie robi dobrze na samotność jak przyjaciółka.

 

Franek, Wawrzek i Tomaszek są najlepszymi kumplami. Lubią spędzać czas ze sobą, ale kończą się wakacje, a ich nie spotkała jeszcze żadna porządna przygoda. Siedzą akurat w swojej kryjówce i knują.

Czy przygoda może czyhać między kolorowymi blokami nowego deweloperskiego osiedla? Czy świeżo oddana nowoczesna szkoła może kryć podejrzane tajemnice, być miejscem ostrych potyczek, a czasem nawet obozem przetrwania? Czy fajne koleżanki to naprawdę lekarstwo na samotność? Komu można zaufać?

 

Jowanka i gang spod Gilotyny to opowieść o tym, że kiedy ma się dziewięć lat, dobrze jest zachowywać czujność, żeby nie przeoczyć przygody. Albo prawdziwego przyjaciela.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Jowanka i Gang Spod Gilotyny

Jowanka i gang spod gilotyny

Czasem zmienia się mieszkanie, na większe, ładniejsze lub na dom z ogrodem. Nie zawsze kojarzymy, że jest to bardzo ważna zmiana dla naszego dziecka – zmiana środowiska, przyjaciół, zabaw... czytaj więcej »

Warto zobaczyć