Warszawa

Gupik ma szczęście!

Gupik ma szczęście!

Wydawnictwo: BookFlow
od 4 do 10 lat
ISBN: 978-83-65183-02-6
Tematyka: wierszyki, poezja, humor

Opis książki

Gupik ma szczęście! to literacki debiut Tomka Nowaczyka, artysty kabaretowego, związanego z poznańską grupą Czesuaf. Zbiór wierszy dla dzieci to efekt pracy dwóch artystów: słowa autorstwa Tomka Nowaczyka oraz idealnie współgrające z rymowankami ilustracje, stworzone przez znanego rysownika Marcina Skoczka.


Gupik ma szczęście! to zbiór dwudziestu czterech zabawnych wierszyków dla dzieci, wydanych w czerwcu 2015 nakładem poznańskiego wydawnictwa BookFlow. W każdej z rymowanek można znaleźć ciekawą fabułę, niebanalne rymy, zabawę słowem oraz dowcipne i zaskakujące puenty. Wiersze cechuje również niecodzienne poczucie humoru, które jest największym atutem zbioru.


Wiersze autorstwa Tomka Nowaczyka to opowieści inspirujące do aktywnej zabawy słowem zarówno najmłodszych czytelników, jak i tych nieco starszych. Lektura tekstów to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu rodziców i ich pociech, ale także dobry materiał edukacyjny do pracy w szkołach. To świeże spojrzenie na poezję, a tym samym, kolejna wartościowa pozycja wśród literatury dla dzieci.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć