Warszawa

Rok z Findusem

Rok z Findusem

Wydawnictwo: Media Rodzina
od 5 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-8008-047-8

Nagrody

Opis książki

Sympatyczny kot Findus zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich ciekawskich - dzieci i dorosłych - i pokazuje, jak można zrobić coś z niczego. Findus nie potrafi usiedzieć bezczynnie, kiedy tyle ciekawych rzeczy dzieje się dookoła! I to każdego dnia, o każdej porze roku – wystarczy tylko się rozejrzeć. Można znaleźć nowe zastosowanie dla choinki, zbudować domek z patyczków po lodach, hodować kiełki,  poznawać ptaki, dżdżownice i inne robaczki, budować deszczomierz czy rękaw wiatrowy...


Niezwykła książka, wspaniała zabawa i przygoda dla dzieci 5+.

 

ilość stron: 64
format: 210x297mm
oprawa twarda

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Rok z Findusem

Coś z niczego

To książka, której po przeczytaniu nie odkłada się na półkę. Może nawet nie ma konieczności przeczytania  jej w całości, owszem,  jeśli ktoś chce – to czemu nie, ale można... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Rok z Findusem

Gdyby przewodnikiem we wszystkich poradnikach dla dorosłych był Findus, wprowadzanie teorii do życia codziennego stałoby się o wiele szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Dowcipny i pomysłowy... czytaj więcej »

Zrób to sam z Findusem!

Rok z Findusem to pozycja, w której razem z sympatycznym kotem Findusem poznajemy nie tylko miesiące i pory roku, ale też możemy dowiedzieć sięjak zrobić coś z niczego. Publikacja jest tak... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć