Warszawa

Nela na 3 kontynentach

Nela na 3 kontynentach

Wydawnictwo: Burda Książki
od 7 do 14 lat
ISBN: 978-83-7596-603-9

Opis książki

Nazywam się Nela i mam już dziewięć lat. A to jest już moja druga książka!
Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię, Kenię i ostatnio Mauritius. W Azji – Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Filipiny i ostatnio też Wietnam. W Ameryce Południowej – Peru, Boliwię i Chile. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam.

 

Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody! Możesz przeczytać też moją pierwszą książkę pt. „10 niesamowitych przygód Neli” i oglądać moje filmy w internecie oraz na TVP 1 i TVP ABC!

 

Nela Mała Reporterka podróżuje po całym globie, nagrywa reportaże ze swoich wypraw, odkrywa egzotyczne kultury i zapierającą dech w piersiach przyrodę. Z czytelnikami i telewidzami dzieli się pięknymi zdjęciami i inspirującymi opowieściami. Udowadnia, że magii wcale nie trzeba szukać w bajkach – wystarczająco wiele kryje się jej w otaczającym nas cudownym świecie!

 

W swojej drugiej książce Nela zabiera najmłodszych w kolorową podróż przez trzy kontynenty: Ameryką Południową, Azję i Afrykę. Odwiedza wodospad na Nilu Błękitnym, Góry Siemen, Wyspę Gili i Tajlandię, chodzi do afrykańskiej szkoły, poznaje zwyczaje żółwi morskich, futrzastych szynszyli i różowych flamingów. Spędza dzień na Zanzibarze, bawi się z Masajami, spotyka smoka z Komodo i doradza, jak przygotować się do safari. Każda z dziesięciu prawdziwych historii okraszona jest kolorowymi fotografiami, zabawnymi rysunkami i  ciekawostkami. Opowieści Neli nie tylko poszerzają wiedzę czytelników, ale także uczą wrażliwości i tolerancji.

 

format 165 x 215 mm
liczba stron: 160
oprawa twarda z pianką

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Komentarze

Warto zobaczyć