Warszawa

Ćwiczę i koloruję z naklejkami z Dosią - Disney English
PATRONAT CzasDzieci.pl

Ćwiczę i koloruję z naklejkami z Dosią - Disney English

od 4 do 6 lat
ISBN: 978-83-7895-973-1
tagi: angielski  nauka  zabawa 

Dobrze jest uczyć dziecko języka już od najmłodszych lat. Seria Disney English daje Państwu tę możliwość! Od teraz nauka języka angielskiego w towarzystwie ulubionych bohaterów Twojego dziecka będzie już tylko radością i przyjemnością!


Książka przeznaczona jest dla dzieci w kategorii wiekowej 4-6 i z pewnością pomoże w rodzinnym, efektywnym nauczaniu języka obcego. W każdym z tytułów nauka miesza się z zabawą. Dziecko znajdzie tam kolorowe naklejki, które będzie mogło wykorzystywać do zadań!

 

 

Format: 235x220
Oprawa: miękka
Liczba stron: 16 

Kup teraz

Recenzje książki (Ćwiczę i koloruję z naklejkami z Dosią - Disney English)

Recenzja bibliotekarza
Przygoda z językiem

Zeszyty ćwiczeń z serii Disney English – Ćwiczę i Koloruję to fantastyczna propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym, które rozpoczęły (lub pragną rozpocząć) swą przygodę z językiem angielskim.


Ciekawe ćwiczenia i różnorodne zadania (dostosowane do wieku dziecka) pozwolą najmłodszym poprzez zabawę poznać podstawowe słowa w języku angielskim, ale również pomogą rozwijać wyobraźnię oraz doskonalić spostrzegawczość i logiczne myślenie.

 

Dodatkową atrakcją, która znajduje się w każdej książeczce, są piękne naklejki (tak lubiane przez najmłodszych), dzięki którym nauka z pewnością będzie prawdziwą przyjemnością!

 

Innym atutem tej wyjątkowej serii wydanej przez Wydawnictwo Zielona Sowa jest piękna, kolorowa i staranna szata graficzna.

 

Polecam te rewelacyjne zeszyty ćwiczeń wszystkim rodzicom, którzy nie tylko pragną miło (i pożytecznie!) spędzić czas ze swoimi pociechami, ale przede wszystkim pragną zachęcić je do nauki języka angielskiego, którego znajomość w dzisiejszych czasach jest bez wątpienia koniecznością!


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć