Warszawa

Bajki pełne miłości

Bajki pełne miłości

od 4 do 9 lat
tagi: miłość  rodzina  bajka 

Bajki dla dzieci pełne miłości to zbiór ciepłych, przepełnionych dobrymi emocjami tekstów. Mamusie i tatusiowie napisali dla swoich dzieci nie tylko opowiastki, ale także czułe dedykacje, wyrazy miłości i podziwu. Napisali rodzice wyjątkowi, również gwiazdy - Ewa Błaszczyk, Paulina Chylewska, Beata Tadla, Ania Świątczak, Krzysztof Ziemiec. Miłość nie zna granic!

 

Dla dorosłych to okazja, by spojrzeć z zachwytem na swoje dziecko, zmierzyć z rodzicielską miłością bez warunków, podjąć samodzielną próbę stworzenia własnego wyjątkowego tekstu, a potem powiedzieć swoim dzieciom "Kocham Cię... bez warunku!".

Kup teraz

Recenzje książki (Bajki pełne miłości)

Recenzja rodzica
Opowieści o bezwarunkowej miłości

Bajki pełne miłości to książka napisana przez rodziców dla dzieci, przez rodziców sławnych, tych, którzy wychowują swoje dzieci samotnie, tych, którzy zmagają się z chorobami własnych dzieci. Wszystkie opowieści łączy jedno: bezwarunkowa miłość, której nie można z niczym porównać. Miłość rodzica do dziecka nie ma granic, a jednym z jej wyrazów jest wspólnie spędzony czas, rozmowa, wspólne czytanie.


Bajki pełne miłości stworzyli Ewa Błaszczyk, Paulina Chylewska, Beata Tadla i inni, którzy w prostych historiach zawarli proste, ale te najważniejsze wartości.
I tak mamy historię o misiu, który ratuje Wiadomości, o niezwykłej dziewczynce i jej odważnych rodzicach, opowieść o niezwykłej mapie, zaczarowanym kamyku  i strachu, który na szczęście ma tylko wielkie oczy. Wszystkie są pełne ciepła i mogą stać się powodem do rozmowy o uczciwości, przyjaźni, odwadze. Na końcu książki są puste strony. Aż się proszą, aby je wypełnić. Może to być cudowny prezent dla dziecka. A może spróbujecie napisać coś razem z dzieckiem?


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć