Warszawa

Krótka Historia Polski

Krótka Historia Polski

Wydawnictwo: Zuzu Toys
od 3 do 6 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-937738-3-1

Opis książki

"Krótka Historia Polski" to pierwsza tego typu pozycja na rynku, dedykowana najmłodszym, którzy historię chcą poznawać, oglądać i o niej słuchać.

 

Książka w przystępny sposób zaznajamia dzieci z barwnymi (i nierzadko burzliwymi) dziejami naszego kraju. Kluczem do poznania jest cyfra 8 - znajdziemy tu bowiem 8 rozkładówek, 8 map Polski, które pokażą, jak zmieniały się granice, 8 epok historycznych; od Piastów po czasy współczesne.

 

Lektura stanowi wyborną rozrywkę dla całej rodziny oraz dużą porcję wyjątkowo łatwo i "bezboleśnie" przyswajalnego materiału dydaktycznego, skutecznie rozbudza ciekawość i zainteresowania przyszłych pasjonatów historii!

 

Książka do kupienia: http://zuzutoys.pl/ksiazki-od-3-lat/292-krotka-historia-polski.html

 

 

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Krótka Historia Polski

Recenzje rodziców:

Podróż w czasie dla całej rodziny

Krótka Historia Polski to oryginalne połączenie kartonowej książki dla dzieci z atlasem historycznym. Nie zapisano tu bowiem żadnego zdania, poza tymi zawartymi we fragmentach historycznych dokumentów... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Polska wczoraj i dziś

Jak zapoznać najmłodszych z niezwykłą, wyjątkową i niepowtarzalną historią Polski? Świetnym rozwiązaniem jest propozycja Zuzanny Szelińskiej - Krótka historia Polski. W tej oryginalnej... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć