Warszawa

Co wolno, a czego nie? Czyli bycie grzecznym nie jest łatwe

Co wolno, a czego nie? Czyli bycie grzecznym nie jest łatwe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
do 4 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7915-010-6

Nagrody

Opis książki

Wydaje się Wam, że bycie grzecznym to prosta sprawa? Nic bardziej mylnego! Mały kruk nie przestrzega zasad dobrego wychowania, a to oznacza, że może nie dostać urodzinowych prezentów, na które tak bardzo czeka. Ale od kogo zdobyć tę tajemną wiedzę: od misia, który nic nie wie na ten temat, od owieczki, która go zbywa, czy od zająca-mądrali? Sprawdźcie, jakie rozwiązanie znajdzie sympatyczny mały kruk!

 

Bestsellerowa seria książek Nele Moost o przygodach małego kruka. Dopełnieniem humorystycznych opowiadań są barwne i szczegółowe ilustracje Annet Rudolph. Bohaterem serii jest sympatyczny mały kruk Skarpetka. Choć nie zawsze postępuje zgodnie z ogólnie przyjętymi normami, to bardzo chętnie je poznaje.


Książki o małym kruku cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Opowiadania, przetłumaczone na wiele języków, zdobyły już rzeszę fanów. Mali czytelnicy mogą utożsamić się z niesfornym krukiem, zdobywając jednocześnie cenną wiedzę. Zapraszamy do świata Skarpetki. Gwarantujemy świetną zabawę przy lekturze!


Strona internetowa Małego kruka

 

Tytuł oryginałuAlles erlaubt? Oder Immer brav sein – das schafft keiner!
Tłumacz: Ewa Piotrowski
Seria wydawnicza: Mały Kruk

Format: 200x275 mm
Objętość: 32 str.
Oprawa: miękka klejona

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Co wolno, a czego nie? Czyli bycie grzecznym nie jest łatwe

Przewodnik po grzeczności

Pytanie „co wolno, a czego nie?” brzmi prosto, ale odpowiedź może być trudna: zależy przecież od tego, kto pyta i kto odpowiada... Małe dzieci (i nie tylko) często nie wiedzą, jak... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć