Warszawa

Akademia Mądrego Dziecka. Seria Przez dziurkę

Akademia Mądrego Dziecka. Seria Przez dziurkę

Wydawnictwo: Egmont
od 4 do 5 lat
PATRONAT

Opis książki

EGMONT Edukacyjny:

Ale kosmos!
Daj nura!
Pogoń stracha!

 

Dzieci zawsze znajdą dziurę w całym. Seria „Przez dziurkę” to interaktywne kolorowanki z dziurkami w stronicach i pacynkami na palce do samodzielnego wykonania. Rysuj, maluj, stempluj, maż palcami, gąbką i czym tylko chcesz… wycinaj i baw się do woli! Wszystkie książki skierowane są do dzieci w wieku 4-5 lat. Zajrzyjcie strachom prosto w ślepia, zbudujcie rakietę, zamieńcie się w kosmonautę i popatrzcie w oczy ufoludkom, a na koniec zamieńcie się w płetwonurka i zobaczcie, co ciekawego może mieć w oczach ośmiornica.

Akademia Mądrego Dziecka to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poszerzanie wiedzy o sobie samym, o świecie – tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania i pisania oraz uczenia się matematyki, poradzenia sobie w przyszłości, w szkole i w życiu!

 

                          

                                   

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Akademia Mądrego Dziecka. Seria Przez dziurkę

Inspiruje do twórczego działania

Seria "Przez dziurkę" spełnia bardzo modne ostatnimi czasy stwierdzenie „bawiąc uczyć”. Dzięki tym książkom dziecko rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć