Warszawa

Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki

Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki

Wydawnictwo: Wydawnictwo BIS
od 3 do 7 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7551-312-7

Opis książki

Pięknie ilustrowana przez Ewę Poklewską-Koziełło, bajecznie kolorowa książka cenionej przez dorosłych i kochanej przez dzieci Agnieszki Frączek będzie doskonałą lekturą dla każdego przedszkolaka. W wesołych wierszach i krótkich opowiadaniach autorka pisze o przedszkolnym życiu. O maluchach i starszakach, znaczkach na workach z kapciami, tęsknocie za mamą, przedszkolnych atrakcjach, zabawie w piaskownicy, leżakowaniu, gimnastyce, rysowaniu, lepieniu plasteliny, podwieczorku, a nawet o przedszkolnym balu. A wszystko to pełne dobrego humoru, zaskakujących skojarzeń i radosnej dziecięcej wyobraźni. I jeśli nawet wśród tytułowych stu radości pojawią się dwa smutki - takie jak nuda czy grypa - szybko zostaną przegnane przez ciepły uśmiech, przytulenie i dowcip, który zwróci uwagę ku wesołym sprawom. Książka oswajająca z przedszkolem, pokazująca je jako miejsce ciekawej zabawy i niewyczerpanych pomysłów, do którego chętnie się codziennie przychodzi – doskonała do czytania zarówno z maluchami, jak i bardziej doświadczonymi przedszkolakami. W sam raz na początek roku przedszkolnego!

 

format: 20 x 25 cm

stron: 48
oprawa: twarda

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki

Recenzje rodziców:

Przejść próg przedszkola

Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki – to zbiór tekstów napisanych przez Agnieszkę Frączek. Znajdziemy tu krótkie opowiadania przeplatane wierszami. Wszystkie dotyczą przedszkolnego... czytaj więcej »

Doskonałe rymowani i kolorowe ilustracje

Miło jest przeczytać, że fenomenalna autorka książek dla dzieci Agnieszka Frączek obserwując znajome przedszkole napisała taką wyjątkową książeczkę. To pozycja dla dzieci, które rozpoczęły... czytaj więcej »

Warto zobaczyć