Warszawa

Kalendarz Adwentowy

Kalendarz Adwentowy

od 4 do 10 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7895-584-9

Opis książki

Różnorodna, pełna magicznych ilustracji książka, która pomoże Ci przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Znajdziesz tu pięknie ilustrowane baśnie i opowieści o świąteczno-zimowej tematyce m.in. Królową Śniegu, Dziewczynkę z zapałkami. Mnóstwo pomysłów na świąteczne ozdoby i dekoracje (szopkę, ozdoby choinkowe), pomysły na kartki i życzenia świąteczne oraz przepisy na pierniczki i bałwanki. Znajdziesz tu również podpowiedzi, jak samodzielnie wykonać dla najbliższych prezenty pod choinkę.

 

Format: 204 x 290
Oprawa: twarda z pianką
Liczba stron: 64

Recenzje książki Kalendarz Adwentowy

Recenzje rodziców:

Gotowy poradnik pełen atrakcyjnych pomysłów

Kalendarz adwentowy. Przygotuj się do świąt! to atrakcyjna pozycja książkowa, dzięki której można w sposób twórczy i atrakcyjny dla małych czytelników wykorzystać czas adwentu na przygotowanie... czytaj więcej »

Przedświątecznie

Pewnie wielu dzieciom Kalendarz adwentowy kojarzy się z pełną czekoladek i tajemniczych (bo skrywających je) okienek bombonierką. W tym wydaniu przygotowanie do Świąt polegać ma na twórczych... czytaj więcej »

Przygotuj się do świąt!

Każdy do świąt przygotowuje się na swój sposób. Jedni rozpoczynają od wielkich porządków, inni jeszcze większych zakupów, są tacy, dla których duchowe przygotowanie jest najważniejsze. Myślę,... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć