Warszawa

Jej Wysokość Zosia. Była sobie księżniczka
PATRONAT CzasDzieci.pl

Jej Wysokość Zosia. Była sobie księżniczka

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
od 4 do 7 lat
ISBN: 978-83-253-1508-5

Zosia wiedzie spokojne życie, pomagając mamie Mirandzie prowadzić sklepik z butami. Jednak życie dziewczynki zmienia się diametralnie w chwili, kiedy król Roland zakochuje się w Mirandzie! Zosia razem z mamą trafia na królewski dwór. Tu czekają ją nie tylko zaszczyty, ale także mnóstwo nowych obowiązków. Czy uda jej się opanować dworską etykietę? Czy zaprzyjaźni się z nowym rodzeństwem i uniknie intryg nadwornego czarnoksiężnika?


Drodzy Rodzice!
Oddajemy w Wasze ręce książeczki z serii „Czytaj i słuchaj" w małym, podręcznym formacie, oparte na znanych i lubianych przez dzieci filmach Disneya. Słuchowiska na dołączonych do książek płytach CD, zawierające oryginalne dialogi i efekty dźwiękowe oraz piosenki z filmów, zachęcą dzieci do czytania i będą okazją do wspólnej zabawy dla całej rodziny. Czytaj i słuchaj razem z Twoim dzieckiem!

 

Ilość stron: 32
Okładka: Miękka
Format: 155 x 155 mm

Recenzje książki (Jej Wysokość Zosia. Była sobie księżniczka)

Recenzja rodzica
Marzenia wszystkich dziewczynek

Prawie każda dziewczynka marzy o byciu księżniczką. Kuszą piękne stroje, życie na zamku, wystawne bale i oczekiwanie na księcia. Tym bardziej małe czytelniczki zainteresują się historią Zosi, która na dworze królewskim się nie urodziła, ale trafia tam dzięki mamie, która wychodzi za mąż za króla. Przed Zosią pojawiają się nowe wyzwania. Musi przyzwyczaić się do jakże odmiennego życia.


Jej Wysokość Zosia. Była sobie księżniczka to mała książeczka, z typowymi dla Disneya obrazkami. Przystępna dla młodszych czytelników i do opanowania dla tych, którzy podejmują pierwsze próby czytania. Pomóc im może w tym dołączona płyta, dzięki której jeszcze łatwiej wczuć się w historię i razem z Zosią przeżywać wszystkie problemy. 

Raj dla dziewczynek, które marzą o byciu księżniczkami

Raj dla dziewczynek, które marzą o byciu księżniczkami. Piękne kreacje, uczesania, a nawet obyczaje – to właśnie znajdziemy w tej książce. Jednak nie wszystko może być tak łatwe, kiedy znienacka zmienia się całe nasze życie. Trzeba się wielu rzeczy nauczyć, poznać  Zosia zdaje sobie z tego sprawę i potrzebuje tylko odrobinę czasu i pomocy kilku osób. Bajka pokazująca wiele wartości, które są ważne w życiu i dają szczęście, choć czasem o nich zapominamy. Przyjaźń, pomoc drugiej osobie, brak zazdrości to istotne sprawy, szczególnie, jeśli jest się rodzeństwem. Pięknie (typowo w stylu Disney’a) ilustrowana, z niewielką ilością tekstu książka, co pozwala nie zniechęcać się tym dzieciom, które jeszcze słabo sobie radzą z czytaniem. Dzięki płycie CD, będą one mogły najpierw śledzić tekst, który usłyszą. Z pewnością dzięki takiemu rozwiązaniu później będzie to łatwiejsze. Oprawa muzyczna i dialogi pozwalające wczuć się w klimat zamku, przyrody, wielkiego balu i jeszcze intensywniej przeżywać całą wspaniałą przygodę.


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć