Warszawa

Jej Wysokość Zosia. Była sobie księżniczka

Jej Wysokość Zosia. Była sobie księżniczka

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
od 4 do 7 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-253-1508-5

Opis książki

Zosia wiedzie spokojne życie, pomagając mamie Mirandzie prowadzić sklepik z butami. Jednak życie dziewczynki zmienia się diametralnie w chwili, kiedy król Roland zakochuje się w Mirandzie! Zosia razem z mamą trafia na królewski dwór. Tu czekają ją nie tylko zaszczyty, ale także mnóstwo nowych obowiązków. Czy uda jej się opanować dworską etykietę? Czy zaprzyjaźni się z nowym rodzeństwem i uniknie intryg nadwornego czarnoksiężnika?


Drodzy Rodzice!
Oddajemy w Wasze ręce książeczki z serii „Czytaj i słuchaj" w małym, podręcznym formacie, oparte na znanych i lubianych przez dzieci filmach Disneya. Słuchowiska na dołączonych do książek płytach CD, zawierające oryginalne dialogi i efekty dźwiękowe oraz piosenki z filmów, zachęcą dzieci do czytania i będą okazją do wspólnej zabawy dla całej rodziny. Czytaj i słuchaj razem z Twoim dzieckiem!

 

Ilość stron: 32
Okładka: Miękka
Format: 155 x 155 mm

Recenzje książki Jej Wysokość Zosia. Była sobie księżniczka

Raj dla dziewczynek, które marzą o byciu księżniczkami

Raj dla dziewczynek, które marzą o byciu księżniczkami. Piękne kreacje, uczesania, a nawet obyczaje – to właśnie znajdziemy w tej książce. Jednak nie wszystko może być tak łatwe,... czytaj więcej »
Recenzje rodziców:

Marzenia wszystkich dziewczynek

Prawie każda dziewczynka marzy o byciu księżniczką. Kuszą piękne stroje, życie na zamku, wystawne bale i oczekiwanie na księcia. Tym bardziej małe czytelniczki zainteresują się historią... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć