Warszawa

Klinika dla pluszaków. Dosia jest chora

Klinika dla pluszaków. Dosia jest chora

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
od 4 do 7 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-253-1535-1

Opis książki

Dosia to rezolutna sześcioletnia dziewczynka, która prowadzi klinikę dla zabawek. Codziennie rano otwiera swój gabinet, by nieść pomoc małym pacjentom. Czasami jednak lekarze też chorują... A psik! Ale od czego ma się przyjaciół? Troskliwa opieka Besi, Stefana, Heli i pozostałych bohaterów na pewno pomoże dziewczynce szybko stanąć na nogi. Tylko... czy wystarczą dobre chęci?


Drodzy Rodzice!
Oddajemy w Wasze ręce książeczki z serii „Czytaj i słuchaj" w małym, podręcznym formacie, oparte na znanych i lubianych przez dzieci filmach Disneya. Słuchowiska na dołączonych do książek płytach CD, zawierające oryginalne dialogi i efekty dźwiękowe oraz piosenki z filmów, zachęcą dzieci do czytania i będą okazją do wspólnej zabawy dla całej rodziny. Czytaj i słuchaj razem z Twoim dzieckiem!

 

 

Ilość stron: 32
Okładka: Miękka
Format: 155 x 155 mm

Recenzje książki Klinika dla pluszaków. Dosia jest chora

Recenzje rodziców:

O wartości przyjaźni

Krótka bajka o dziewczynce, która zachorowała choć zawsze to ona leczyła innych. Ukazana jest wartość przyjaźni w życiu każdego z nas, czasem potrzeby pomocy, bo nie ma osób niezastąpionych.... czytaj więcej »
Recenzje nauczycieli:

Jak należy opiekować się chorym

Dosia – wesoła dziewczynka kochająca swoje zabawki biorąc przykład z mamy (która jest lekarzem) otworzyła klinikę dla pluszaków, a raczej dla wszystkich potrzebujących zabawek. Tym razem... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć