Warszawa

Disney Ucz się z nami. Klub Przyjaciół Myszki Miki. Kolory

Disney Ucz się z nami. Klub Przyjaciół Myszki Miki. Kolory

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
od 3 do 4 lat
PATRONAT
Tematyka: nauka, edukacyjna, zabawa

Opis książki

Przyjaciele z Klubu Myszki Miki znajdują odpowiedzi nawet na najtrudniejsze zagadki. Tym razem paczka przyjaciół wybierają się na wyprawę w poszukiwaniu kolorów. Czerwony, niebieski, różowy, zielony czy żółty, zabawa w kolory przybiera zaskakujące formy . W towarzystwie Mikiego, Donalda, Daisy, Minie, Goofy’iego i Pluto rozpoznawanie podstawowych barw stanie się przyjemną zabawą.


Disney Uczy to edukacyjny program przeznaczony do indywidualnej pracy rodzica z dzieckiem, którego celem jest nauka przez zabawę. Opracowany w oparciu o nową podstawę programową, stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Materiały i ćwiczenia zostały dobrane tak, aby zapewnić efektywny sposób uczenia się. Zastosowana w zadaniach metoda stopniowania trudności pozwala dziecku skutecznie opanować kluczowe umiejętności niezbędne w jego dalszej edukacji.


Mając na uwadze naturalne predyspozycje trzylatków zespół ekspertów do spraw wydawnictw edukacyjnych Ameet opracował linię książeczek, które mają na celu zachęcić najmłodsze przedszkolaki do podjęcia pierwszych wyzwań edukacyjnych. Twardostronicowa książeczka o kolorach jest jedną z sześciu pozycji  z serii Disney Ucz się z nami dedykowanych dzieciom trzyletnim.

Komentarze

Warto zobaczyć