Warszawa

Zróbmy sobie arcydziełko

Zróbmy sobie arcydziełko

od 7 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-60850-47-3

Opis książki

Interaktywna książka do rysowania i uzupełniania, która w każdym dziecku obudzi młodego artystę.

 

Rysuj, maluj, wycinaj, naklejaj, odbijaj! Dorysuj uśmiech Monie Lizie, złap tęczę za pomocą kartki, a potem zabierz linię na spacer. Stwórz kubistyczny portret jak Picasso, zrób kolaż w stylu Matisse’a i wymyśl coś tak tajemniczego jak obrazy Magritte’a. Uruchom wyobraźnię i przekonaj się, że sztuka jest świetną przygodą!

 

Zróbmy sobie arcydziełko to 224 strony pełne pomysłów, ćwiczeń i informacji, które wciągają młodych czytelników do pasjonującej zabawy w sztukę. Twórcze zadania inspirowane dorobkiem wielkich artystów – od Leonarda da Vinci, przez Picassa, Van Gogha i Matisse’a, po Jacksona Pollocka i Andy’ego Warhola – oswajają początkujących twórców z niezliczonymi technikami artystycznymi i historią sztuki. Jednocześnie rozwijają ich kreatywność i wyobraźnię.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Ilość stron: 224

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Zróbmy sobie arcydziełko

Recenzje rodziców:

Sztuka nie musi być nudna!

Czy wydaje wam się czasem, że nie potraficie rysować, malować, tworzyć? Czy wydaje wam się, że kiedy rysujecie kota, to przypomina bardziej kwadratową świnię niż prawdziwego kota? Czy kiedy... czytaj więcej »

Można rysować, malować, stemplować, bazgrać

Po kartkach książki Zróbmy sobie arcydziełko można rysować, malować, stemplować. Można bazgrać odręcznie kółka, kreski, linie krzywe, proste i co tam jeszcze chcecie. Ba, nie tylko można,... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć