Warszawa

Magiczne Drzewo. Pojedynek

Magiczne Drzewo. Pojedynek

od 7 do 11 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-240-2024-9

Nagrody

Opis książki

Powieść z bestsellerowej serii Magiczne Drzewo.

 

Kuki wyczarowuje swego klona, by zastąpił go w nudnych zajęciach. Jednak klon zdobywa magiczną moc i zaczyna pojedynek z prawdziwym Kukim. Tworzy gigantycznego robota, żywe labirynty i zmienia ludzi w dziwne stworzenia. Na niesamowitej wyspie Kuki, Gabi i Blubek muszą stoczyć niebezpieczną walkę. Przygodowa powieść o ogromnym tempie. Olbrzymie roboty, tajemnicze szachy, armia drapieżnych ryb, które przegryzają mosty i pies, który mówi ludzkim głosem... A obok fantastycznych zdarzeń - świetne postaci młodych bohaterów, autentyczne przyjaźni i konflikty.

 

Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na całym świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor.

 

Ilość stron: 400
Znak emotikon
Format: 123x174

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Magiczne Drzewo. Pojedynek

Recenzje rodziców:

Pasjonująca dla chłopców

Tym razem w książce najbardziej zauroczyły mnie zdjęcia. Od razu rozpoznałam, że akcja toczy się w zamku w Mosznej na Śląsku Opolskim. Zamek posiada 365 pomieszczeń i 99 wież i wieżyczek (gdyby... czytaj więcej »
Recenzje dzieci:

Tym razem z drzewa zrobiono szachy

Pojedynek to bardzo fajna książka z serii Magiczne Drzewo. Tym razem z drzewa zrobiono szachy. Każdy z szachów ma inną siłę, tak jak na prawdziwej szachownicy. Czar pionka trwa minutę, gońca... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć