Warszawa

Kto polubi trolla?

Kto polubi trolla?

Wydawnictwo: Egmont
od 5 do 7 lat
PATRONAT
Tematyka: edukacyjna, humor

Opis książki

Z serii „Czytam sobie” - poziom 1

 

Troll, choć niespecjalnie urodziwy (to fakt), z bliska wydaje się całkiem sympatyczny. Do wniosku tego dochodzi Drobinka, nawiązując przyjaźń z nowo poznanym towarzyszem. Sympatycznie i z morałem.

 

Liczba stron: 32
cena: 12,99 zł
oprawa miękka ze skrzydełkami
format: 145x185 mm

 

Seria "Czytam sobie" ma na celu wspieranie dzieci w nauce czytania. W jej powstanie zaangażowani zostali czołowi współcześni polscy autorzy i ilustratorzy. Więcej o serii - kliknij.

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Kto polubi trolla?

Dla dzieci, które zaczynają przygodę z czytaniem

Kto polubi trolla? Zofii Staneckiej to znakomita pomoc dydaktyczna dla rodziców (i dla nauczycieli), którzy chcieliby zarazić dziecko bakcylem czytania. Ta genialna książka, wydana w ramach... czytaj więcej »

Komentarze

Opowiadanie składa się z króciutkich zdań odpowiednio dobranych tak, by ułatwiały naszemu dziecku naukę. Słowa użyte w opowiadaniu są krótkie i łatwe do zrozumienia. Dużą zaletą książeczki jest także fakt, że użyta w niej czcionka jest bardzo duża i wyraźna, a tekst umieszczony jest na samym dole książeczki na białym tle. Są to szczegóły, które z pewnością pomagają dziecku. Jestem pewna, że gdyby czcionka zmieniała się w trakcie czytania, bądź znajdowała się na kolorowym tle, rozpraszałaby nasze dziecko, i nauka szła by znacznie wolniej. W książeczce nie zabraknie ilustracji. Oj, co to to nie. Wręcz przeciwnie. Kolorowe obrazki królują na każdej stronie, a ich prosta i jednocześnie bardzo kolorowa i wesoła grafika przyciągają malucha. Moja pięciolatka, choć za naukę czytania jeszcze się nie zabiera, to z przyjemnością przegląda tę książeczkę. tekst zawarty w tej książeczce służy nie tylko

dodany: 2012-10-29 23:16:03, przez: Ania mama Alicji

Warto zobaczyć