Warszawa

Hurra, idę do szkoły!

Hurra, idę do szkoły!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
od 5 do 7 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7167-847-9

Opis książki

Historyjki na początek szkoły

 

Zabawna lektura dla dzieci, które właśnie wybierają się do pierwszej klasy. Lekkie, humorystyczne historyjki przedstawiają szkolne realia, widziane oczyma rezolutnej małej Niny i jej przyjaciół z Ia. Książka nie tylko rozśmieszy młodych czytelników ale także przekaże ważne informacje o funkcjonowaniu szkoły, podpowie jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach i doda otuchy przed zbliżającym się szkolnym debiutem. Z niej dzieci dowiedzą się między innymi: jak będzie wyglądał pierwszy dzień w szkole, co kryje się w dużych tekturowych tubach wręczanych pierwszoklasistom, czym jest ślubowanie, jak wyglądają lekcje i kim jest wychowawca. Sympatyczny nastrój książki doskonale budują także wesołe ilustracje i śmieszne grafiki, przypominające stylem rysuneczki na marginesach szkolnych zeszytów.

 

Tytuł oryginału: Hurra, ich komme in die Schule!

Tłumaczenie: Agata Janiszewska

Liczba stron: 96

Oprawa: twarda

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Hurra, idę do szkoły!

Recenzje rodziców:

Lektura obowiązkowa dla przyszłych uczniów!

Hurra, idę do szkoły to zbiór 10 historyjek o szkole. Opowieści te stanowią przewodnik po tym, co zdarzyć się może, tym, co wiedzieć trzeba i czego można oczekiwać. Ingrid Uebe niezwykle... czytaj więcej »

Pozwoli pokonać te najważniejsze obawy

Hurra! Idę do szkoły! Przyszli pierwszoklasiści przed przekroczeniem szkolnego progu są podekscytowani, ale i przestraszeni nowym, tym, co ich czeka. Ta książka to doskonały prezent, szansa na... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć