Warszawa

Wielkanocne majsterkowanie

Wielkanocne majsterkowanie

od 5 do 10 lat
ISBN: 83-7442-002-2

Książka zawiera mnóstwo ciekawych pomysłów na wyjątkowy czas Wielkanocy: wesołe zajączki, oryginalne pisanki, czarujące dekoracje stołu, bukiety wielkanocne pełne wdzięku, a także kolorowe obrazki do okien, malowane farbami do szkła, postacie w technice serwetkowej oraz prace z papieru, kartonu, drewna i innych materiałów. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Polecamy wszystkim, którzy lubią majsterkować, bez względu na wiek!

 

Warto ją przeczytać, ponieważ:

  • zawiera łatwe do wykonania motywy wielkanocne,
  • niepowtarzalne pomysły,
  • profesjonalne wskazówki,
  • ciekawe i oryginalne pomysły na niepowtarzalne dekoracje,
  • zajęcie na pożyteczne spędzenie czasu dla małych i dużych.

 

Stron: 96
Oprawa: twarda
Format: 19,5 cm x 27 cm

Kup teraz

Recenzje książki (Wielkanocne majsterkowanie)

Recenzja rodzica
Warto mieć tego rodzaju książki

W okresie przedświątecznym przygotowuje się dużo różnych dekoracji - kurczaczki, zajączki, jajka, kwiaty oraz inne elementy nieodłącznie kojarzące nam się ze Świętami Wielkanocnymi. Ja i moje córki również chciałyśmy dobrze wykorzystać nadchodzący czas. W tym celu skorzystałyśmy z tej książki. Jest tutaj przedstawione, jak można takie dekoracje wykonać. Znajdują się wyjaśnienia dotyczące malowania farbami witrażowymi, malowania na szkle, dekorowania pisanek, papierowych wycinanek i wielu innych dekoracji. Opisy sposobu wykonania są krótkie, zwięzłe, ale wystarczające, by wyjaśnić nam, jak mamy postępować, aby zrobić jakąś dekorację. W tym roku wykorzystałyśmy z podpowiedzi z tej właśnie książki i ozdobiłyśmy pisanki farbami do szkła. Do tej pory jeszcze nigdy tego robiłyśmy. Muszę przyznać, że i pisanki, i zabawa przy nich bardzo nam się spodobała.
Dodatkowo książka zawiera dużo różnych wzorów. Są one bardzo są przydatne, gdyż wykonujemy jedynie ich odwzorowanie, co bardzo ułatwia pracę. Pomysłów jest tutaj naprawdę dużo. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Uważam, że warto mieć tego rodzaju książki, gdyż zawsze coś nam podpowiedzą lub zainspirują. Dekoracje przedstawione są w książce tak, że możemy je również wykonywać z młodszymi dziećmi.


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć