Warszawa

Jak skrzat Jagódka oswajał zimę

Jak skrzat Jagódka oswajał zimę

Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
od 3 do 6 lat
ISBN: 978-83-7437-752-2
Tematyka: bajka, zima

Opis książki

Skrzat Jagódka mieszka w przytulnym domku w lesie. Wciąż jest czymś zajęty: a to dwóch przyjaciół nagle się pokłóci i godzić ich trzeba, a to nuda dokuczy i lekarstwo na nią musi się znaleźć, a to śnieg spadnie niespodziewanie i zima u progu stoi. Jagódka ma sporo pracy, a że to skrzat ciekawski i skory do pomocy, wszędzie go pełno.

Książeczki z serii "Przygody skrzata Jagódki" to ciepłe i pełne humoru opowieści Ewy Stadtmüller. Autorem wizerunku jej ulubionego bohatera jest Kazimierz Wasilewski, którego ilustracje bawią dzieci od wielu lat.

 

Format: 200x190 mm
Objętość: 12 str.
Oprawa: miękka szyta

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Jak skrzat Jagódka oswajał zimę

Recenzje rodziców:

Lekarstwo na nudę

Jak skrzat Jagódka oswajał zimę to krótka opowiastka przypominająca ilustracjami i sposobem narracji czytankę ze starego szkolnego podręcznika. Cała historia pod płaszczykiem opowieści o... czytaj więcej »

Skrzat Jagódka to ciekawska istota

Seria „Przygody Skrzata Jagódki” wydawana przez Wydawnictwo Skrzat. O Skrzacie pisze więc Skrzat. W moje ręce wpadła książeczka o oswajaniu zimy. Czy Jagódka oswoił mrozy? Na to... czytaj więcej »

Komentarze

Książka nie musi być gruba i w twardej oprawie by uznać ją za godną uwagi. Nie musi mieć ruchomych ilustracji czy otwieranych okienek, by zainteresować malucha. Wystarczy, że swą treścią trafi do ich małych serduszek. Ta książeczka, o której dziś chciałam Wam opowiedzieć jest wydania broszurowego. Ale gdy zajrzymy do środka piękne kolorowe ilustracje natychmiast nas oczarują.Podoba mi się to opowiadanie. Bardzo fajnie czytało mi się tą książeczkę mojej Alicji na dobranoc. Mała słuchała w wielkim skupieniu, a na koniec słodko usnęła...

dodany: 2012-02-26 23:01:56, przez: Marta mama Nikusia

Warto zobaczyć