Warszawa

Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie

Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie

od 3 do 9 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7660-001-7

Opis książki

W Starym Knedelkowie pachniało już świerkowymi drzewkami, czerwonym barszczykiem i pierniczkami. W powietrzu rozchodziła się ta nieuchwytna, najwspanialsza na świecie woń... woń zbliżających się świąt. Cecylka Knedelek i gąska Waleria pochłonięte były gorączkowymi przygotowaniami do świąt, podobnie jak pozostali mieszkańcy miasteczka. Wydawało się, że nic nie zakłóci tego przedświątecznego czasu, a jednak... Tam, gdzie jest gąska Waleria, tam o kłopoty nietrudno... bo dziwnym trafem jakoś szczególnie łatwo przyklejają się jej do skrzydełek. O tym jednak, co dokładnie się wydarzyło i jak zakończyła się ta świąteczna przygoda, przeczytajcie już sami...

 

Cecylka serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców do wesołej i bezpiecznej zabawy na www.cecylkaknedelek.pl.

 


Stron: 60
Oprawa: twarda
Format: 220x220

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie

Recenzje rodziców:

Faworyt wśród książek świątecznych

„Cecylka Knedelek i Boże Narodzenie” to mój faworyt wśród książek świątecznych. W czasie, kiedy robimy z dziećmi pierniki na choinkę, idealnie się przyda. Wprowadzi w zaczarowany... czytaj więcej »

Opowieść na Boże Narodzenie i przepisy kulinarne na cały rok

Fani Joanny Krzyżanek nie zwiodą się i tym razem, gdy przeniosą się w świat gąski Walerii i mieszkańców Starego Knedelkowa. Opowieść świąteczna utrzymana jest w rezolutnej i pełnej wdzięku... czytaj więcej »

Przedświąteczne poszukiwania

Które dziecko nie lubi przygotowań świątecznych, zwłaszcza słodkich – pierniczkowych, ciasteczkowych, babeczkowych działań w kuchni? W tej szczególnej świątecznej książce kucharskiej... czytaj więcej »

Komentarze

pewnego słonecznego dnia co ?

dodany: 2012-12-23 11:47:51, przez: paulina

Cecylka Knedelek to sympatyczna dziewczynka, która bardzo lubi gotować. Ma mnóstwo przyjaciół i przeżywa wiele ciekawych przygód. Tym razem była to przygoda bożonarodzeniowa... ale szczegółów nie będę zdradzać. Dodam jednak, że książka jest pisana w ciekawy i bardzo zabawny sposób. Do tego przepiękne ilustracje do tekstu są bardzo kolorowa i wesołe. Z wielką przyjemnością czyta się tą książeczkę, a moje dziecko wręcz nie może się od niej oderwać :) A co ciekawsze, na końcu książki są wspaniałe przepisy kulinarne. Wszystkie są bardzo proste i bardzo fajnie opisane. To rarytas dla każdej mamy. Znajdziemy tam przepis na piernikowe renifery, czyli korzenne zwierzęta Świętego Mikołaja lub choinki z kiwi, czyli ciasteczka dla świątecznych łasuchów. Ja jestem zachwycona. Już zacieram ręce by z kilku przepisów skorzystać już tego roku. Alicja będzie mi dzielnie asystować, więc szykuje

dodany: 2011-12-13 00:26:17, przez: Marta mama Nikusia

Warto zobaczyć