Warszawa

Agata Królak


Wybrane książki:

Czujemisie

Czujemisie

od 4 do 6 lat
tagi: uczucia  emocje  dzieci  nauka 
Czuła książka o codziennych uczuciach. Misie, tak jak przedszkolaki, mają mnóstwo różnych uczuć. I tak jak przedszkolaki, nie zawsze wiedzą, jak je nazwać. Dlatego w tej książce opisują... »
Las zabaw

Las zabaw

od 3 do 5 lat
tagi: las  zabawa  edukacja 
„Las zabaw" to rozległe terytorium, po którym każdy może poruszać się na swój własny sposób. Znajdziecie tu opowieść autorstwa Mateusza Wysockiego, której towarzyszą ilustracje... »
Masło śpi

Masło śpi

od 2 do 6 lat
tagi: sen  spanie 
Czy wiecie, że rzeczy też śpią, a nawet mają sny? Kartonowa książka-kołysanka z otwieranymi klapkami.   Masło śpi już w maselniczce, sól zasnęła już w solniczce.   Wszystko... »
Robimisie

Robimisie

od 3 do 6 lat
tagi: miś  dla dzieci  humor 
Książeczka dla tych, którzy chcą wiedzieć, czym zajmują się misie   W tej kartonowej książeczce znajdziecie gromadkę pracowitych misiów. Są tu miś bibliotekarz, mechanik i... »
Skrytki

Skrytki

od 3 do 8 lat
Liczba nagród: 1
Piękna, klimatyczna książka dla każdego, niezależnie od wieku. „Skrytki” to dla najmłodszych zbiór pomysłów na miejsca w których można ukrywać skarby. Nam, dorosłym, książka... »
Wytwórnik kosmiczny

Wytwórnik kosmiczny

od 5 lat
WYTWÓRNIKI to seria autorskich zeszytów kreatywnych. Tu talent i pomysłowość artysty ilustratora łączą się z nieskrępowaną twórczością artysty dziecka.   W kolejnym z tej... »


Warto zobaczyć