Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Ostatnio dodane odpowiedzi:

Tematyka - dietetyk:

Otyły 8-latek

Dzień dobry, potrzebuję dobrych namiarów na dietetyka na dietetyka dziecięcego w Szczecinie. Dziękuję za pomoc. Małgorzata więcej »

Nadwaga u 9-latki

Witam, Moja prawie 9-letnia córka waży 40 kg. Chciałabym prosić o informację do jakiego lekarza najpierw powinnam się udać. Do dietetyka czy innego np. endokrynologa w celu wykluczenia innych... więcej »

Odstawienie od piersi

Witam, Chcę odstawić od piersi dwuletnią córkę. Mała nie znosi mleka modyfikowanego ani krowiego, ani żadnego w ogóle (jedynie serki, jogurty, ser żółty). Czy powinnam jej podawać jakieś... więcej »

Dietetyk dziecięcy Kraków

Poszukuję pilnie dobrego dietetyka dla syna,ma 7 lat i dużą nadwagę. Kraków, ewentualnie okolice. Sylwia więcej »

Nadwaga u 9 - latki

Poszukuję namiaru na dobrego dietetyka dziecięcego w Warszawie. Bardzo proszę o pomoc. Pytanie przysłała pani Agnieszka więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Warto zobaczyć