Warszawa

Warsztaty: Flow Art. Sztuka prosto z serca
Warszawa Warsztaty 8–13 lat

Warsztaty: Flow Art. Sztuka prosto z serca

28 listopada 2020
Wpis archiwalny

Warsztaty Flow art to podążanie za inspiracją i tworzenie bez ograniczeń.

 

Na warsztacie "Flow Art - sztuka prosto z serca" będziemy tworzyć bez żadnych ograniczeń, bez ocen i krytyki w formie zabawy, podążając za inspiracją. Nie trzeba umieć malować. Malarstwo intuicyjne polega nie na technice, tylko na odczuwaniu i wyrażaniu siebie w danej chwili. Malowanie intuicyjne pomaga zrównoważyć nasz intelekt z psychiką i duszą. Działa to pozytywnie na wiele aspektów w naszym życiu. Lepiej przyswajamy wiedzę, rozpoznajemy swoje uczucia, nasza twórczość ma możliwość przełożyć się na kreatywność, rozwiązywanie problemu.

 

Na warsztatach rozwiniemy przede wszystkim intuicję, zaufanie do siebie, akceptację, poczucie wartości. Będziemy uczyć się tworzyć bez oceny, bez krytyki, surowości, bez oczekiwań innych i własnych. Na warsztatach malujemy po to, żeby pobudzić twórczość. Malujemy wszystko zgodne z intuicją i odczuciami z ciała, a nie z umysłu. Uczymy się wychodzić poza ograniczenia, ponieważ twórczość ograniczeń nie zna.

 

Warsztaty prowadzi Nataliya Shyryaeva - malarka intuicyjna, arte-terapeutka, rekomendowana nauczycielka metody Vedic Art. Prowadzi zajęcia z malarstwa intuicyjnego oraz arte-terapii dla dzieci i dorosłych. Swoje obrazy maluje intuicyjnie, wyrażając na płótnie to, co pragnie Serce w danej chwili, z intencją lub bez. Obrazy, które tworzy są kolorowe, niosą w sobie dużo radości i światła. Malarstwo intuicyjne – to pasja, spontaniczność, zabawa, radość, spełnienie, kreatywność, ekspresja, połączenie ze sobą, bycie w Tu i Teraz.

 

Szczegóły:

  • Wiek: dzieci i młodzieć w wieku 8-13 lat
  • Warsztaty realizowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygorów koronawirusowych w ramach projektu Dzieciaki nie płacą – Budżet Obywatelski 2020.  
  • Udział bezpłatny. Zapisy online od 20 listopada 2020. Liczba miejsc ograniczona.
  • Więcej informacji: tutaj
Miejsce wydarzenia:
ul. Blokowa 1
03-641 Warszawa
Organizator:

Dom Kultury Zacisze

ul. Blokowa 1
03-641 Warszawa
tel.: 22 679 84 69, 22 743 87 10

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć