Warszawa

IX edycja Wielkiego Turnieju Tańca Kids Challenge - zapraszają Egurrola Dance Studio i Barbie®!
Warszawa

IX edycja Wielkiego Turnieju Tańca Kids Challenge - zapraszają Egurrola Dance Studio i Barbie®!

od 25 listopada do 26 listopada 2017
Wpis archiwalny

Już w dniach 25-26 listopada 2017 r. Egurrola Dance Studio i znana na całym świecie marka Barbie® zapraszają na jedyną w swoim rodzaju roztańczoną imprezę do CH Blue City! To będzie weekend pełen tańca, emocji i pozytywnej energii. Podczas IX edycji Kids Challenge kilkaset młodych tancerzy będzie rywalizowało o medale i nagrody.

 

W sobotę odbędzie się Wielki Turniej Tańca. Na scenie wystąpią dzieci już od 3. roku życia, które zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, takich jak hip-hop, videoclip dance, taniec nowoczesny i taniec jazzowy. W niedzielę młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio zaprezentują swoje umiejętności na Festiwalu Tańca Barbie! Tego dnia odbędzie się także wyjątkowy koncert, w czasie którego całe CH Blue City wypełnią dźwięki najbardziej znanych piosenek z filmów o przygodach Barbie!

 

Występy tancerzy Egurrola Dance Studio wzbogacą wyjątkowe pokazy mody, animacje i konkursy z nagrodami dla publiczności oraz roztańczony flash mob, do którego zaprosimy także publiczność.

 

Turniej Kids Challenge to kolejny etap na drodze do tanecznego sukcesu naszych podopiecznych” – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. „Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali zarówno swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i ogromną widownią. To niesamowite, jak w krótkim czasie, te małe dzieciaki stają się całkiem świadomymi tancerzami – potrafią odpowiednim ruchem i choreografią wyrazić wszystkie swoje emocje” – kontynuuje.

 

Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Kids Challenge. Dla wielu z nich to ogromne przeżycie i szansa na realizację marzeń o występach na wielkiej scenie.

 

Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was!
Więcej informacji na stronie www.egurrola.com

 

25-26 listopada 2017r., godz. 10.00 – 21.00
CH Blue City, poziom -1,  Al. Jerozolimskie 179

Wstęp wolny!

Organizator:

Szkoła Tańca Egurrola Dance Kids

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć