Warszawa

Zabawki Fisher Price wprowadzą świąteczny klimat w Twoim domu! Co podarować dziecku w te święta?

Zabawki Fisher Price wprowadzą świąteczny klimat w Twoim domu! Co podarować dziecku w te święta?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, gdy obdarowujesz tych, których kochasz najlepszymi prezentami. Marka Fisher-Price oferuje na święta zabawki, którymi małe dzieci wspólnie z całą rodziną mogą bawić się tak, jak sobie tylko wymarzą. Zobacz, co możesz podarować maluszkowi, by zabawka nie tylko wywoływała uśmiech, ale też uczyła i rozwijała cenne umiejętności. Teraz możesz zostać podwójnym Świętym Mikołajem i wygrywać zabawki w konkursie Podaruj Pierwszą Radość (podaruj-radosc.pl).

 

Pomnażaj radość, wspieraj rozwój – postaw na Fisher-Price!

 

Poszukiwania prezentów świątecznych to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, gdy chcesz obdarować upominkiem małe dziecko. Prezent powinien być nie tylko ciekawy dla oka, wzbudzać zainteresowanie, ale również pozwalać brzdącowi na zabawę według własnej, indywidualnej kreatywności. To dzięki takiej swobodzie dziecko nabywa przecież kompetencji niezbędnych do dalszego rozwoju.

 

Kto wie, być może chwile z zabawką Fisher-Price będą dla Ciebie niezwykłym, wzruszającym wspomnieniem z dzieciństwa Twojego dziecka? Za kilka lat przypomnisz sobie, jak Twój maluszek w towarzystwie cioci i wujka stawiał pierwsze kroczki w nauce tańca z zabawką Taneczna Gwiazda DJ-ka.

 

Marka Fisher-Price to prekursor nowych rozwiązań. Już od ponad 90 lat przynosi dzieciom radość, wprowadzając nowoczesne, interaktywne rozwiązania, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Zabawki tej marki są bezpieczne, wykonane z materiałów dobrej jakości i sprzyjające kreatywnej zabawie. Zachęcają maluchy do aktywności: dźwiękami, piosenkami i wyraźnymi wypowiedziami lektora.

 

Wzmacniaj zręczność dziecka!

 

Muzyczny Stolik DJ-a to jedna z tych zabawek, które nie tylko przyniosą dziecku wiele radości, ale też będą wspierać rozwój szkraba, np. pobudzając jego zmysły do działania:

 

  • wzrok poprzez wielokolorowe światełka,
  • słuch za sprawą ponad 100 dźwiękowych aktywacji,
  • dotyk dzięki 12 ćwiczeniom na zręczność.

 

Za sprawą Muzycznego Stolika DJ-a maluch uczy się nowych słów, w tym kolorów, kształtów, cyferek i literek. Stolik dziecko może wykorzystać do zabawy na własnych zasadach – sprawdzi się, np. do nagrywania piosenek, tworzenia remiksów, ale też jako stolik manualny.

 

 

Zabawki Fisher-Price mają to do siebie, że służą latami. Są projektowane z myślą o kolejnych miesiącach, a nawet latach rozwoju dziecka. Stolikiem może się bawić już półroczne dziecko, a to dlatego, że zabawka ma odczepiane nóżki. Decydując się na taką zabawkę, stawiasz na produkt, który będzie towarzyszyć maluszkowi przez następne 2-3 lata. Wystarczy, że doczepisz nóżki, a maluch będzie stał za konsolą i nagrywał swoje własne piosenki. Jak wykorzystacie stolik w  nadchodzące święta?

 

Bezpieczne, wygodne, miękkie pianinko!

 

Wesołe dźwięki, kontrastowe kolory i światełka - to czeka na maluszka, który w tym roku od Świętego Mikołaja otrzyma Miękkie Pianinko "Baw się i kop". Zabawka jest pokryta miękkim materiałem, co zapewnia bezpieczeństwo najmłodszym i minimalizuje ryzyko uderzenia. Znajdują się na nim 4 klawisze, które pociecha może aktywować kopnięciami nóżek i uruchamiać tym samym światełka i muzykę. To doskonały sposób na wprowadzanie zasady przyczyny i skutku.

 

 

Małe rozmiary sprawiają, że zabawka świetnie sprawdzi się w świątecznej podróży. To jedna z tych rzeczy, które rosną razem z dzieckiem. Na początku z pianinka maluch może korzystać, leżąc na brzuszku, a potem na siedząco. Gdy nauczy się chodzić, może trzymać pianinko za wygodny uchwyt i zabierać je, dokąd tylko zechce.

 

Taneczna Gwiazda DJ-ka - zachwyca kolorami, inspiruje muzycznie!

 

Masz ochotę rozbawić swojego maluszka? Włącz go do szalonej zabawy. Sprawdzi się tu Taneczna Gwiazda Dj-ka. Niezwykłe kolorowe światełka i ponad 75 dźwiękowych aktywacji, na które składają się: odgłosy, melodie, piosenki i wypowiedzi, pomogą mu w nauce: literek, liczenia i kolorów.

 

 

Ta muzyczna zabawka ma specjalną sprężynkę, dzięki której podskakuje, zapraszając malucha do tańca i śpiewania. Z Taneczną Gwiazdą w te święta będziecie tańczyć i skakać do wesołej muzyki, co na pewno przyniesie Wam wiele radości i przyczyni się do budowania silnych, rodzinnych więzi.

 

Muzyczny Pingwinek Kiwaczek – pierwsze kroki w tańcu.

 

Dlaczego warto podarować szkrabowi Muzycznego Pingwinka Kiwaczka? Bo reaguje na jego dotyk dźwiękiem oraz machaniem skrzydełkami, dzięki czemu pobudza jego ciekawość i zajmuje go na długie minuty.

 

Ta zabawka to nie tylko sposób na to, by dźwiękowo uwrażliwić maluszka, ale też metoda na pobudzenie zmysłu wzroku, a to dzięki kontrastowym kolorom na skrzydełkach tego uroczego przyjaciela. Muzyczny Pingwinek Kiwaczek mobilizuje maluszka do tego, by przewracał się na brzuszek i poprzez sięganie paluszkami samodzielnie uruchamiał dźwięki.

 

 

Zabawka ma wbudowane dwa tryby odtwarzania melodii. Jeżeli chcesz zrelaksować i wyciszyć Twoją pociechę, uruchom ten pierwszy, a z pingwinka popłynie delikatna muzyka sprzyjająca zabawie na brzuszku. Starszym dzieciom, tym raczkującym i siedzącym, przypadnie do gustu drugi tryb z energiczniejszymi dźwiękami. Chcesz zachęcić maluszka do podejmowania aktywności? Podaruj mu Muzycznego Pingwinka Kiwaczka.

 

Hop, hop! Czas na dinozaury!

 

Twój maluszek jest największym miłośnikiem dinozaurów? To znaczy, że z pewnością zaprzyjaźni się z Dinusiem! To przyjazny triceratops, który na swoim grzbiecie przewozi piłeczki. Podczas popychania lub ciągnięcia Dinusia piłeczki podskakują, dzięki czemu zabawka to sposób na rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego. Dinuś może być również świetnym kompanem do nauki literek i cyferek.

 

 

Wystarczy nacisnąć wybrany przycisk, by aktywować wyraźne, dźwiękowe treści. Podskakujące piłeczki dziecko może chwytać i tym samym wzmacniać zręczność, a także wiarę we własne umiejętności. Zabawa Dinusiem Podskakujące Piłeczki przyniesie Twojemu brzdącowi mnóstwo radości podczas świątecznych, rodzinnych spacerów.

 

Pierwsza gra planszowa Twojego dziecka!

 

Dla maluszków idealnym pomysłem na prezent świąteczny będzie również Pierwsza gra 123.

 

To interaktywna zabawka, która wyglądem przypomina grę planszową, a przy tym doskonale wpływa na zmysły – wzrok, słuch i dotyk. To wszystko dzięki kolorowym światełkom, muzyce i piosenkom dostosowanym do różnych poziomów rozwoju maluchów.

 

 

„Pierwsza gra 123” wyposażona jest w 3 duże klocki w kształcie pionków do gry, które umożliwią zabawę w sortowanie kształtów i naśladowanie. Ponadto znajduje się tu wiele funkcji, które rozwiną zdolności manualne małych rączek – na malucha czeka: przesuwanie, obracanie, naciskanie i przełączanie elementów na planszy. Gra jest przeznaczona dla dzieci od 9 miesiąca życia do 3 roku, dlatego warto podarować ją maluchowi jak najwcześniej, by mogła „rosnąć” razem z nim.

 

"Podaruj pierwszą radość" i ciesz się razem z dzieckiem

 

Marka Fisher-Price rozumie, że radość procentuje, dlatego zaprasza do udziału w konkursie Podaruj Pierwszą Radość. Do wygrania 3x5000 na rodzinne wyjazdy oraz zestawy zabawek o wartości 750 zł. Na każdego uczestnika konkursu czeka nagroda gwarantowana – wideoprzewodnik o robieniu najpiękniejszych sesji zdjęciowych telefonem. Szczegóły konkursu znajdziesz na stronie podaruj-radosc.pl.

 

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku. Wprowadź jeszcze więcej magii i ducha świąt do Waszego domu dzięki niezwykłym zabawkom od Fisher-Price.

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć