Warszawa

Zobacz zwiastun wyjątkowej animacji  "Ernest i Celestyna: Misja muzyka"!

Zobacz zwiastun wyjątkowej animacji "Ernest i Celestyna: Misja muzyka"!

Twórcy filmów „Ernest i Celestyna” oraz „Wielki zły lis i inne opowieści” przedstawiają kontynuację nominowanego do Oscara filmu, który urzeka piękną animacją i szczerymi emocjami. Tym razem Ernest i Celestyna udowodnią, że ich niezwykła przyjaźń może przywrócić miłość do muzyki!

 

Daj się porwać tej przepięknej przygodzie i pokaż, co ci w duszy gra!

 

Zobacz zwiastun: https://youtu.be/loAu6ZDX25w

 

„Ernest i Celestyna: Misja muzyka” tylko w kinach od 12 maja

 

 

 

 

 

 

 

Radosna mysz Celestyna i niedźwiedź-awanturnik Ernest wyruszają w zwariowaną podróż, aby uratować muzykę i muzyków oraz przekonać się, że przyjaźń jest najważniejsza… nawet w rodzinie! Oto kontynuacja nominowanego do Oscara filmu, który urzeka piękną animacją i szczerymi emocjami. Twórcy tego obrazu mają w swoim dorobku pracę przy produkcjach, w których występowali najsłynniejsi bohaterowie dziecięcego świata, w tym: „Smerfy”, „Lassie i przyjaciele”, „Pszczółka Maja” oraz „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Tutaj każda nuta jest na wagę złota, a każdy uśmiech może zburzyć mur!

 

Niedźwiedź Ernest i mała myszka Celestyna podróżują do rodzinnej krainy poczciwego misia, aby naprawić zepsute skrzypce. Ta egzotyczna ziemia to również dom najlepszych muzyków na świecie, a jej powietrze stale przesycone jest dającymi radość dźwiękami. Jednak, gdy dwójka przyjaciół przybywa na miejsce, okazuje się, że granie jakiejkolwiek muzyki zostało tu zakazane wiele lat temu. Dozwolona jest tylko jedna nuta. Wszystko to za sprawą ustanawiających wymyślne prawa sędziów, którym przewodzi ojciec Ernesta. Dla niedźwiedzia i jego mysiej przyjaciółki to niewyobrażalne, bo oboje kochają wszelkie dźwięki. Wspólnie z poznanymi przyjaciółmi oraz tajemniczą zamaskowaną postacią, spróbują przywrócić muzykę i szczęście do krainy niedźwiedzi.

 

 

Gatunek: animowany, przygodowy, familijny

 

Reżyser: Julien ChengJean-Christophe Roger („Lassie i przyjaciele” – serial)

Scenariusz: Agnès Bidaud („Ernest i Celestyna” – serial, „Pszczółka Maja” – serial), Didier Brunner, Guillaume Mautalent („Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” – serial), Sébastien Oursel („Smerfy” – serial, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” - serial), Jean Regnaud („Wielki zły lis i inne opowieści”, „SamSam”), Gabrielle Vincent („Ernest i Celestyna”)

 

Obsada oryginalnej wersji językowej: Lambert Wilson („Na tropie Marsupilami”, „Ernest i Celestyna”), Pauline Brunner („Ernest i Celestyna”)

Materiał promocyjny

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć