Warszawa

Jak z troską o środowisko dobrze organizować pracę żłobka czy przedszkola? Poznaj aplikację 4Parents!

Jak z troską o środowisko dobrze organizować pracę żłobka czy przedszkola? Poznaj aplikację 4Parents!

Ekologia, rozsądne gospodarowanie zasobami, chęć dobrej organizacji pracy – te wartości nie są obce rodzicom maluchów i zarządzającym żłobkami i przedszkolami. Aplikacja 4Parents to rozwiązanie stworzone z myślą o nowoczesnym podejściu do współpracy na linii rodzic – placówka edukacyjna.

 

Koniec ze stosem dokumentów

 

Dziennik i grafik zajęć, jadłospis, informacje dla rodziców – dotychczas wszystkie te dokumenty były tradycyjnie dostępne w wersji drukowanej. Część materiałów widniała na tablicy ogłoszeniowej, pozostałe w szafkach instytucji czy w innych miejscach. W takich warunkach nietrudno było o chaos organizacyjny, a prośby rodziców związane np. z ujawnieniem menu dla pociech na kolejne dni, musiały trochę poczekać, aż nauczyciel znajdzie odpowiednie wydruki.

 

Dziś, dzięki aplikacji 4Parents, żłobek czy przedszkole może sobie ułatwić zarządzanie tego rodzaju danymi. Już kilka kliknięć w aplikacji pozwoli rodzicowi uzyskać istotne informacje.

 

Co więcej, przez to, że wiele ważnych kwestii jest umieszczonych w jednym miejscu, przeglądający aplikację ma kompleksowy wgląd w codzienność swojej pociechy w przedszkolu/żłobku, m.in. w menu na najbliższe dni czy imprezy dla maluchów.

I to wszystko dzieje się w sposób ekologiczny, bez marnotrawienia papieru!

 

Co zyskuje rodzic/opiekun dzięki 4Parents?

 

Aplikacja pozwala rodzicowi/opiekunowi być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w placówce dziecka. Rodzic może również zgłosić nieobecność czy skontaktować się ze żłobkiem albo przedszkolem bez konieczności telefonowania czy wizyty osobistej. Poprzez Profil Zaufany oboje opiekunów może też upoważnić inne osoby do odbioru dziecka.

 

 

Możliwość wygodnego i bezpiecznego uregulowania płatności dzięki szyfrowanym połączeniom oraz dostęp do prowadzonej galerii zdjęć z wydarzeń w placówce to kolejne zalety tego rozwiązania. Za łatwym wykonywaniem opłat stoi rozbudowany mechanizm z możliwością płatności online poprzez Blue Media oraz obsługą wyciągów bankowych z plików mt940. To on umożliwia rodzicowi opłacenie comiesięcznych zobowiązań wobec placówki BLIK-iem lub szybkim przelewem z banku.

 

Wielojęzyczna aplikacja mobilna nie jest jedyną opcją. Rodzice, którzy nie zdecydowali się na smartfony, mogą obsługiwać też 4Parents w języku polskim z poziomu komputera.

 

Aplikacja 4Parents – lepsze zarządzanie placówkami w zasięgu smartfona

 

Dziś dyrektorzy placówek prywatnych i publicznych mogą zarządzać nimi z poziomu telefonu, nawet wtedy, gdy kierują siecią takich miejsc.

 

 

 

 

 

4Parents umożliwia m.in. wygodny wgląd w formie wykresów w obecność dzieci w placówkach, a także w poziom uregulowania płatności.

 

 

Komfort korzystania jest jeszcze większy dzięki estetycznemu i przejrzystemu sposobowi wyświetlania poszczególnych danych i zaawansowanemu raportowaniu, pozwalającemu wyciągać wnioski czy planować działania na przyszłość.

 

Z łatwością zaplanujesz grafik dla pracowników i zarejestrujesz ich czas pracy. Raporty przedstawiające ilość dzieci i pracowników w placówce w interwałach czasowych pozwolą na lepsze wykorzystanie potencjału kadry i optymalizację kosztów.
 

System 4Parents pozwala także na obsługę rozkładów materiałów wielu wydawnictw w ramach dziennika elektronicznego (Didasko, Klett, Podręcznikarnia, MAC, Klucz do uczenia się, Nowa Era, WSiP).

 

4Parents – dla rodziców, żłobków i przedszkoli

 

Użytkownicy zyskują nielimitowany dostęp do wirtualnego dysku, galerii, wiadomości, ogłoszeń czy załączników w rejestrze dzieci.

 

Istotna jest też możliwość importu listy dzieci z systemów rekrutacyjnych innych producentów dostępnych na polskim rynku lub eksportu danych do popularnych systemów finansowo-księgowych. Archiwizacja prowadzonego przez cały rok dziennika przedszkola nie była nigdy tak prosta – wystarczy wyeksportować plik i podpisać go podpisem kwalifikowanym.

 

4Parents pozwala na rejestrowanie wejść i wyjść za pomocą PINów, QR kodów oraz opcjonalnie czytników kart.

 

Aplikacja 4Parents została wdrożona w Gdańskim Zespole Żłobków, dla którego dostosowano funkcjonalności pod kątem obsługi wszystkich żłobków miejskich na terenie Gdańska.

 

Minimalizm i brak jakichkolwiek niepotrzebnych funkcji sprawia, że aplikacja jest niezwykle intuicyjna i naprawdę stworzona „for Parents”, czyli „dla rodziców”.

 

Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę: https://4parents.education/.

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć