Warszawa

Depilacja laserowa Warszawa LaserVille: jak przygotować się do zabiegu i bezpiecznie pozbyć się zbędnego owłosienia?

Depilacja laserowa: 5 rzeczy, o których warto wiedzieć przed wizytą w LaserVille w Warszawie


Marzysz o gładkiej, pozbawionej włosów skórze? Depilacja laserowa może przynieść Ci upragnione rezultaty. Zanim jednak podejmiesz decyzję o zastosowaniu tej metody usuwania zbędnego owłosienia, powinnaś poznać kilka kwestii związanych z tym zabiegiem

 

 

Pamiętaj o właściwym ubiorze na depilację laserową

 

Wybierając się na depilację laserem, warto pomyśleć o założeniu ubrań maksymalnie komfortowych. Skóra po zabiegu jest bardziej zaczerwieniona i podrażniona niż zwykle. To normalna reakcja organizmu, jednak chcąc przyspieszyć proces regeneracji Twojej skóry, a przy tym dodatkowo jej nie podrażnić, dobrze jest zwrócić uwagę na ubrania, które założy się po sesji.

Unikaj szwów, guzików, zamków, różnego rodzaju naszywek. Postaw na naturalne materiały. Jeżeli depilowane były ręce, załóż luźną koszulę. W przypadku depilacji nóg, spodnie zastąp szeroką, długą spódnicą. Po depilacji pach zrezygnuj z ubrań, które mogłyby ocierać Twoją skórę w tych miejscach. Gdy zdecydowałaś się na depilację laserową pleców albo klatki piersiowej, zamiast biustonosza załóż top albo zrezygnuj z bielizny całkowicie. Bezszwowe, nieuciskające majtki to rozwiązanie po depilacji bikini.

 

Dobrze, by ubrania wierzchnie były długie - w ten sposób zabezpieczysz depilowaną skórę przed działaniem promieni ultrafioletowych.

 

 

Poznaj wszystkie przeciwwskazania do depilacji laserowej

 

Każdy dobry salon depilacji dba przede wszystkich o zdrowie swoich klientów. Dlatego wybieraj takie miejsca, gdzie specjalista jasno przedstawi Ci nie tylko korzyści związane z depilacją laserową, ale również wszelkie przeciwwskazania do jej wykonania. Takim miejscem z pewnością są salony LaserVille. Więcej informacji o ich usługach znajdziesz na: https://laserville.com/pl/ .

 

Wiele przeciwwskazań jest czasowych, ale niektóre z reguły całkowicie eliminują możliwość przystąpienia do zabiegu. Aby przekonać się, czy w Twoim przypadku można wykonać depilację laserową, koniecznie porozmawiaj ze specjalistą. Tylko profesjonalista jest w stanie wskazać, czy zabieg niesie dla Ciebie jakieś ryzyko. Co więcej, powstają coraz nowocześniejsze urządzenia, które są jeszcze bardziej bezpieczne dla skóry i organizmu.

 

Nowoczesne lasery do depilacji dobrze radzą sobie z każdym typem skóry

 

Z pewnością niejednokrotnie słyszałaś, że fototyp skóry ma wpływ na skuteczność depilacji laserowej. Twierdzono np., że w przypadku jasnych włosów depilacja laserowa może być nieskuteczna. Tak było w przeszłości. Obecnie, nowoczesne urządzenia do depilacji laserowej dobrze radzą sobie z każdym rodzajem skóry. Na uwagę zasługuje laser Motus AX wykorzystywany przez salony LaserVille, który umożliwia przeprowadzenie depilacji z zastosowaniem technologii MOVEO. Kolor skóry i włosów wpływa jedynie na procedury związane z samym procesem depilacji. W zależności od wskazanych czynników, depilacja może trwać np. dłużej lub krócej.

 

 

Depilacja laserowa nie boli

 

Owszem, starsze urządzenia mogły powodować dyskomfort podczas depilacji. Jednak nowoczesna depilacja laserowa ma być przede wszystkim bezbolesna, a przy tym nie stwarzać ryzyka oparzeń lub przegrzania skóry. Obecnie, dzięki technologii MOVEO, jest to możliwe. Zabieg na dużej powierzchni przebiega bardzo szybko, nawet w ciągu 10 sekund i nie niesie ryzyka wystąpienia większych skutków ubocznych, również w przypadku najbardziej wrażliwych miejsc, takich jak: bikini, górna warga lub pachy. Specjalna dysza chłodząca zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe w trakcie depilacji.

 

Korzystaj jedynie z certyfikowanych salonów

 

Chcąc skorzystać w pełni z bezpiecznego zabiegu depilacji laserowej, trzeba pamiętać o tym, by sprawdzić, czy urządzenia, z użyciem których przeprowadzany będzie zabieg, mają odpowiednie certyfikaty.

 

Specjaliści z LaserVille korzystają tylko z takich sprzętów, które mają wszelkie niezbędne zezwolenia oraz dokumenty regulacyjne, wymagane na terenie Ukrainy, Polski i Unii Europejskiej.

 

Zatroszcz się o swoją skórę razem z LaserVille: mamy duże doświadczenie w tym zakresie, posiadamy 5 salonów w Kijowie i 1 w Warszawie. Zapisz się już teraz i latem ciesz się gładką skórą!

 

 

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć