Warszawa

Lasse i Maja znowu na tropie! "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona" w kinach od 3 lutego!

Lasse i Maja znowu na tropie! "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona" w kinach od 3 lutego!

Trzymająca w napięciu fabuła, niezliczona ilość niewyjaśnionych tropów, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujący finał. To wszystko czeka na widzów podczas seansu kolejnej części najsłynniejszego „Biura Detektywistycznego Lassego i Mai”. Tym razem zapraszamy wszystkich do rozwiązania sprawy „Tajemnicy Skorpiona”! Już za kilka dni mieszkańcy Valleby będą obchodzić 500 lecie miasteczka! Świętowanie może jednak zakłócić złodziej, którego znakiem rozpoznawczym jest... skorpion. Czy młodzi detektywi rozwiążą zagadkę?

 

Widzowie dowiedzą się tego już 3 lutego w kinach!

 

Znajdź swój seans! https://bilety.kinodzieci.pl/biuro-detektywistyczne-lassego-i-mai-tajemnica-skorpiona

 

Komuś bardzo zależy na tym, aby święto małego miasteczka nie doszło do skutku. Z Akademii Nauki ginie teleskop, fajerwerki przygotowane na pokaz wybuchają przedwcześnie, a w sklepie jubilerskim ginie żywy skorpion. Maja i Lasse mają kilku podejrzanych, ale kto jest winny? W śledztwie detektywom pomaga policjant i emerytowana złodziejka Lilli.

 

Bohaterowie uwielbianej serii powieści Martina Widmarka, zilustrowanych przez Helenę Willis, znów pojawią się na dużym ekranie!

 

Najnowsza odsłona filmowej serii, „Tajemnica Skorpiona”, skradła serca naszych młodych widzów podczas 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, otrzymując nagrodę publiczności. Niech wskazówki, zagadki i przygody znów zawładną kinami!

 

Zobacz zwiastun! https://youtu.be/JtC3mm2I2-8

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć