Warszawa

Siostrzana miłość w magazynie "Kraina Lodu"

Siostrzana miłość w magazynie "Kraina Lodu"

Anna i Elsa, siostry mieszkające na zamku w Arendelle, przenoszą się z dużego ekranu na strony magazynu “Kraina Lodu”.  W nowym numerze oprowadzą po wystawnie urządzonych komnatach i zdradzą, jakie skarby kryją się w najbardziej ukrytych zakątkach rezydencji!

 

 

Anna i Elsa to jedne z najbardziej znanych sióstr na świecie! Dzieci mogły poznać je w wielkim hicie filmowym “Kraina Lodu”, nagrodzonym wieloma nagrodami. Teraz uwielbiane bohaterki kontynuują przygody w czasopiśmie pod tym samym tytułem, a dziewczynki marzące o zostaniu księżniczkami mogą im towarzyszyć!

 

 

W najnowszym numerze magazynu “Kraina Lodu” znajduje się wiele różnorodnych sposobów na zabawę - na pewno nie będzie czasu na nudę! Razem z siostrami i ich przyjaciółmi dzieci będą mogły stworzyć cudowne figury z papieru i zagrać w bingo. Rozwiązując łamigłówki pomogą także w porządkach na strychu, a przy okazji może odkryją niezwykłe skarby…

 

 

Komiksowa bajka zaprezentowana w nowym numerze gazetki “Kraina Lodu” opowie historię nowego kamerdynera Einara. Nic nie zwiastowało kłopotów, jednak kiedy Einar zaczął odmierzać odległości pomiędzy krzesłami i szukać identycznych truskawek, okazuje się, że przygotowania trwają zbyt długo i wszyscy są zestresowani… Opowieść o nowym kamerdynerze uczy, że nie zawsze perfekcjonizm jest najlepszym rozwiązaniem, a najważniejsza we współpracy jest empatia i komunikacja!

 

Do magazynu dołączony jest prezent - biżuteria i portfelik!

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć