Warszawa

Piękna lekcja uczynności w magazynie “Disney Przedstawia. Nasze magiczne Encanto”

Piękna lekcja uczynności w magazynie “Disney Przedstawia. Nasze magiczne Encanto”

Nagrodzona Złotym Globem i Oscarem opowieść o losie rodziny Madrigal teraz na pięknie ilustrowanych stronach nowego numeru czasopisma “Nasze magiczne Encanto. Magazyn Disney Przedstawia”!

 

 

Dzięki magazynowi “Nasze magiczne Encanto” mali czytelnicy będą mieli niesamowitą okazję spotkać znaną z dużego ekranu historię w nowej wersji. W nowym numerze znajduje się także krótkie przedstawienie głównej bohaterki oraz członków rodziny Mirabel, dlatego gazetka będzie również odpowiednia dla dzieci, które nie oglądały filmowego pierwowzoru.

 

 

Po poznaniu Mirabel i jej niezwykłych krewnych przyjdzie czas na komiks “Moc w jedności”, uczący, że bycie samodzielnym i niezależnym jest ważne, ale równie istotna jest umiejętność proszenia o pomoc. Dzięki testowi “Pomocna dłoń” pociechy przekonają się, komu z rodziny Madrigal przydałaby się ich pomoc!

 

 

W nowym numerze gazetki “Nasze magiczne Encanto” na czytelników czekają także kreatywne zadania wymagające logicznego myślenia, a dzięki niesamowitej tematyce i specyfice zadań dzieci będą miały możliwość poznania kolumbijskich tradycji.

 

Do magazynu dołączony jest prezent - zdrapywanka z szablonami!

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć