Warszawa

Bohaterowie i walka ze złymi mocami w nowym magazynie "He-Man and The Masters of The Universe"

Bohaterowie i walka ze złymi mocami w nowym magazynie "He-Man and The Masters of The Universe"

Nowy magazyn “He-Man and The Masters of The Universe” dostarczy mnóstwo wrażeń nieustraszonym czytelnikom, gotowym podjąć wyzwanie i stawić czoła władcom wszechświata, aby przywrócić pokój i zostać bohaterami!

 

 

Czasopismo “He-Man and The Masters of The Universe” oparte jest na bajce animowanej o tym samym tytule. Głównym bohaterem jest książe Adam - na co dzień nieporadny nastolatek, który za pomocą miecza i magicznego zaklęcia zamienia się obdarzonego nadprzyrodzoną siłą wojownika He-Mana. Eternia - planeta, którą zamieszkuje - zostaje zaatakowana przez demonicznego tyrana. Złowieszczy Szkieletor chce zdobyć Zamek Posępny Czerep, ale He-Man z grupą przyjaciół zrobią wszystko, aby obronić fortecę… 

 

 

Czytelnicy, po wypełnieniu kwestionariusza, będą mogli zostać jednym z władców wszechświata. Okaże się jednak, że nie jest to najprostsza rola i czeka ich wiele wyzwań. Przed nieustraszonymi małymi bohaterami łamigłówki, kolorowanki, iluzje optyczne oraz wiele innych zadań!

 

 

Dzięki magazynowi “He-Man and The Masters of The Universe” dzieci będą miały okazję poznać ciekawostki oraz wciągające historie z życia Adama i jego przyjaciół, wcielić się w bohaterów, a nawet na chwilę poczuć się jak czarny charakter. Lektura gazetki z pewnością będzie przygodą pełną emocji!

 

Do magazynu dołączony jest prezent - miecz mocy!

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć