Warszawa

Podróż z nowym numerem czasopisma "Tomek i przyjaciele"

Podróż z nowym numerem czasopisma "Tomek i przyjaciele"

Magazyn “Tomek i przyjaciele” odwołuje się do popularnych bajek i książek, uwielbianych przez dzieci w ponad 130 krajach! Bohaterowie gazetki to sympatyczne lokomotywy, które zabiorą czytelników w podróż pełną wrażeń!

 

 

Czasopismo “Tomek i przyjaciele” zapewnia wspaniałą zabawę poprzez atrakcyjne zadania dostosowane do umiejętności i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym. Kolorowe ilustracje zachęcają do samodzielnego przeglądania gazetki, a prezentowane na jej łamach polecenia są niezwykle różnorodne, zapewniając wszechstronny rozwój. Zadania wspierają takie obszary jak: kreatywność, rozwój społeczny i emocjonalny, czytanie i pisanie oraz liczenie.

 

 

W trakcie wczesnej edukacji ważne jest zwracanie uwagi na niezależność dziecka, niczym nie ograniczając jego wyobraźni. Zadania w gazetce “Tomek i przyjaciele” to umożliwiają - zapewniają propozycje, które można dowolnie wykorzystywać. Na stronach nowego numeru znaleźć można historyjki pełne przygód, zagadki, kolorowanki, plakaty oraz konkursy

 

 

Dostrzeżono także niezwykle istotną rolę rodziców w rozwoju dziecka, dlatego proponowane zadania zachęcają do wspólnego spędzania czasu - wiele emocji dostarczy chociażby gra planszowa! Dla opiekunów przygotowano również cenne rady dotyczące najważniejszych obszarów rozwoju.

 

Do magazynu dołączony jest prezent - zimowy Tomek z choinką i króliczkiem!

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć