Warszawa

Słodkie spotkanie z nowym numerem czasopisma “Czarodziejska cukiernia Alicji”

Słodkie spotkanie z nowym numerem czasopisma “Czarodziejska cukiernia Alicji”

Stare książki kucharskie, smaczne ciasteczka, tajemnicze torty, akcesoria niezbędne w kuchni każdego szefa, przepis na wypieki i wspaniałe przyjęcie oraz wiele innych słodkich przygód czeka w magazynie “Czarodziejska cukiernia Alicji”!

 

 

Bohaterką najnowszego numeru czasopisma “Przeboje ekranu” jest Alicja z bajki “Czarodziejska cukiernia Alicji” stworzonej na bazie doskonale znanej zarówno młodszym jak i starszym “Alicji w Krainie Czarów”. Alicja - bohaterka pełnej słodkości historii - jest nie tylko imienniczką, ale także prawnuczką kultowej już postaci, dlatego na stronach gazetki spotkać można także innych lubianych bohaterów!

 

 

Zanim mali czytelnicy i czytelniczki rozpoczną słodkie przygody z Alicją i jej przyjaciółmi, będa mieli okazję poznać zakręconych cukierników i czarodziejskich gości cukierni. Po przedstawieniu przyjdzie czas na pierwsze wyzwanie dla odważnych dzieci i rodziców - pieczenie ciasteczek w kształcie kwiatków! W najnowszym numerze gazetki “Czarodziejska cukiernia Alicji” nie zabraknie też zadań rozwijających umiejętności manualne oraz zabaw i łamigłówek.

 

 

Oprócz kulinarnych przepisów i zagadek na czytelników i czytelniczki czeka także ilustrowane opowiadanie: Alicja, Feluś i Kapelusznik chcą upiec sernik w kształcie serca, jednak nie umieją znaleźć przepisu… Pocieszają się, że “Gdzie są chęci, tam się kręci”, ale czy na pewno uda im się upiec wymarzone ciasto? Przekonacie się, czytając gazetkę “Czarodziejska cukiernia Alicji”!

 

Do magazynu dołączony jest wspaniały prezent, idealny dla małego amatora wypieków - słodki zestaw z trzepaczką!

 

 

W tym numerze: 

  • Pora spotkań: Słodkie powitanie 
  • Pora na bajkę: Gdzie są chęci, tam się kręci! 
  • Pora wypieków: Kwiatuszki-Ciastuszki 
  • Pora na zabawę: Fiku-miku, piecyku! 

 

 A do tego: 

  • DYPLOM DLA MISTRZYNI WYPIEKÓW 

 

PREZENT: SŁODKI ZESTAW Z TRZEPACZKĄ

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć