Warszawa

Wejdź do świata bohaterskiej zabawy z figurkami z serialu Gus. Mały – wielki rycerz! Zabawki firmy Mattel z linii Gus Mały – wielki rycerz już w sklepach!

Wejdź do świata bohaterskiej zabawy z figurkami z serialu Gus. Mały – wielki rycerz! Zabawki firmy Mattel z linii Gus Mały – wielki rycerz już w sklepach!

 

 

Bajki mają magiczną moc przenoszenia dzieci w odległe krainy, w których fantastyczni bohaterowie stawiają czoła różnym przeciwnościom losu, tym samym edukując maluchy na temat wartości, postaw moralnych czy odróżniania dobra od zła. To także dzięki bajkom u dzieci utrwalane jest znaczenie pojęć takich jak miłość, przyjaźń czy empatia. Maluchy wprost uwielbiają zabawki z dobrze znanych im kreskówek, dzięki którym mogą wielokrotnie powracać do magicznego świata ich ulubionych postaci. Nowe interaktywne zestawy od Fisher-Price pozwolą maluchom przenieść się do świata znanego im z serialu „Gus. Mały – wielki rycerz”, by przeżywać w nim własne niesamowite przygody.

 

Animowany serial Gus. Mały – wielki rycerz opowiada losy małego chłopca żyjącego w Królestwie Karamel, który musi sprostać bardzo dużym problemom. Pomimo tego, że Gus to rycerz w rozmiarze pinezki to żadna przygoda nie jest mu straszna. Gus udowadnia wszystkim, że odważne serce może pokonać wszystko. „Pomoce rycerza to nie jego mięśnie, lecz jego odwaga i serce!” nuci z ekranu mały bohater. Serial podkreśla istotę takich wartości jak dobro, przyjaźń, współpraca czy odwaga.

 

Mali fani z pewnością ucieszą się z możliwości zabawy i przeżywania przygód z mówiącą figurką Gusa wyposażoną w podświetlany, „elektryczny” miecz, ubraną w charakterystyczną niebieską zbroję i hełm. Figurka ma ponad 20 cm wysokości a jej ramiona i nogi są ruchome, czyniąc zabawę bardziej realistyczną! Po naciśnięciu sprzączki pasa rycerza, maluch usłyszy jeden z 20 różnych dźwięków bądź wypowiedzi z bajki a także, zobaczy niesamowite światełka podświetlające miecz rycerza.

 

Link: https://shopping.mattel.com/pl-pl/products/gus-maly-wielki-rycerz-mowiacy-rycerz-gus-swiatla-i-dzwieki-hjn50-pl-pl

 

 

Jednym z głównych miejsc,w którym rozgrywa się akcja serialu „Gus. Mały – wielki rycerz” jest zamekkrólewski. Z zabawkowym zestawem zamkowym, maluchy mogą wymyślać pełne akcji opowieści i pomóc Gusowi oraz jego przyjaciołom bronić królestwa przed najeźdźcami. Ten pełen akcji zestaw ma m.in. ukryte wejście w wieży, pułapkę na przeciwników i katapultę, z której można wystrzelić pocisk! W zestawie oprócz zamku znajdziemy figurki Gusa i Tylera, kucyka na kółkach, figurkę rycerza oraz 1 dysk. Dobrze znane postacie oraz mnóstwo interaktywnych funkcji zestawu zapewnią dzieciom mnóstwo okazji do kreatywnej zabawy.

 

Link: https://shopping.mattel.com/pl-pl/products/gus-maly-wielki-rycerz-krolewski-zamek-zestaw-do-zabawy-hgk33-pl-pl

 

Żadna wspaniała historia nie jest kompletna bez antybohatera. Nie inaczej jest w przypadku Gusa, który mierzy się w serialu ze złowrogim Mroczkiem. Teraz z zestawem „Smok + Rycerska katapulta” dzieci mogą odtwarzać swoje ulubione potyczki głównego bohatera z jego przeciwnikiem.  Mroczek może dosiąść swojego wiernego smoka, który posiada otwieraną paszczę umożliwiającą mu…

 

 

Link: https://shopping.mattel.com/pl-pl/products/gus-maly-wielki-rycerz-smok-rycerska-katapulta-hgp55-pl-pl

 

 

zjadanie małych figurek rycerzy! W zestawie znajdziemy też zabawkową katapultę i 2 minifigurki rycerzy do wystrzeliwania.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć