Warszawa

Niesamowite przygody Psiego Patrolu – najnowszy numer już w sprzedaży!

Niesamowite przygody Psiego Patrolu – najnowszy numer już w sprzedaży!

Impreza, motory i koparki, dinozaury to tylko niektóre ze wspaniałych atrakcji w nowym numerze magazynu “Psi Patrol”. Razem z odważnymi czworonogami czytelnicy uratują też sowę, bezpiecznie przeprowadzą przyjaciół przez ulicę i pomogą w restauracji!

 

Na 32 stronach najnowszego numeru czasopisma “Psi Patrol”, dzieci będą mogły przeżyć kolejne niezapomniane przygody z uwielbianymi przez wszystkich psiakami – bohaterami popularnej bajki. Maluchy po raz kolejny przekonają się, jak ważna jest przyjaźń i współpraca, dobrze się przy tym bawiąc!

 

 

Na pociechy czekają zróżnicowane zadania takie jak gry planszowe, kolorowanki, labirynty, wycinanki, które umiejętnie łączą rozrywkę z edukacją, ucząc logicznego myślenia oraz rozwijając kreatywność. 

 

 

W gazetce oprócz pomysłowych zadań na dzieci czekają także nowe historie Psiego Patrolu – bogato ilustrowana przygoda, w której czworonogi pomagają Dzikiemu Kotu oraz ekologiczna opowieść o Śmiecio-Dingerze.

 

 

Do numeru dołączony jest niezbędnik każdego poszukiwacza przygód! Lornetka, kompas i zegarek to nie tylko kolorowe zabawki, ale także zestaw dzięki któremu dzieci poczują się jak prawdziwi członkowie Psiego Patrolu!

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć