Warszawa

Niezapomniane przyjęcie w wydaniu specjalnym magazynu “Bing”!

Niezapomniane przyjęcie w wydaniu specjalnym magazynu “Bing”!

Przygotowania do imprezy to nie lada wyzwanie! W najnowszym wydaniu czasopisma “Bing” dowiecie się jak przygotować czapeczki, ozdobić maski, zapakować prezenty i przyrządzić pyszne smakołyki.

 

Bing to ciekawski króliczek dobrze znany maluchom z bajki telewizyjnej o tym samym tytule, a także bohater czasopisma skierowanego do najmłodszych. W najnowszym wydaniu specjalnym wraz z sympatycznymi zwierzakami pociechy odkryją tajniki przygotowania fantastycznego przyjęcia. 

 

 

Na dzieci czekają różnorodne zadania rozwijające kreatywność i umiejętności manualne. Niektóre z nich maluchy mogą wykonać samodzielnie – jak chociażby pokolorować prezenty czy narysować fajerwerki, z kolei inne wymagają obecności rodzica. Atrakcyjne wycinanki czy przygotowanie smacznych przekąsek to wspaniała okazja na wspólne spędzenie czasu!

 

 

W krótkiej czytance “Dryg” dzieci towarzyszą Bingowi i jego przyjaciołom w odkrywaniu talentów. Historia jest nie tylko ciekawa, ale też pouczająca i zachęca małych czytelników do odkrywania zabawnych zdolności. Razem z króliczkiem będą mogły sprawdzić, czy umieją… poruszać uszami albo stać na jednej nodze, a także dowiedzą się, co zrobić, aby odkryć w sobie talent. 

 

 

Do najnowszego numeru dołączony jest wspaniały prezent! Kolorowy zegar-układanka z pewnością spodoba się zarówno maluchom jak i trochę starszym dzieciom – może służyć jako zabawka, ale także stać się pomocnym narzędziem w nauce liczenia czy odczytywania godzin.

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć