Warszawa

"Rodzina Addamsów 2" już w najbliższy piątek w kinach!

"Rodzina Addamsów 2" już w najbliższy piątek w kinach!

Halloween zbliża się wielkimi krokami, ale jeszcze szybciej pojawi się u nas „Rodzina Addamsów 2”! W najbliższy piątek, 22 października, w polskich kinach zadebiutuje animowana opowieść o szalonej wyprawie ekscentrycznego klanu Addamsów przez cały amerykański kontynent.

 

Wspólna podróż Addamsów ma zażegnać narastający rodzinny kryzys. Nastoletnia, wybitnie uzdolniona Wednesday i jej niesforny, młodszy brat Pugsley sprawiają Morticii i Gomezowi niespodziewane kłopoty. – Wyobraziliśmy sobie stresowe sytuacje, przez które przechodzi każda rodzina, a scenarzyści wpadli na pomysł, by pobawić się konceptem, że Wednesday nie jest w rzeczywistości jedną z Addamsów. To udramatyzowało opowieść – zdradzał reżyser Conrad Vernon. A skoro Addamsowie zawsze błyszczeli w swoich interakcjach z „normalsami”, podróż po całym kraju okazała się też idealnym sposobem na sprowokowanie licznych kontaktów z najróżniejszymi ludźmi w kolejnych stanach Ameryki.

 

W polskiej wersji językowej udział wzięli m.in. Agnieszka Grochowska (Morticia), Jarosław Boberek (Gomez), Aleksandra Kowalicka (Wednesday), Jan Cięciara (Pugsley), Krzysztof Dracz (Cyrus) i Jerzy Kryszak (Pan Mustela).

 

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś. 

 

„Rodzina Addamsów 2” w kinach od 22 października!

 

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć