Warszawa

Targi Trends 4 Kids - już 16 października znów spotkamy się w Warszawie!

Targi Trends 4 Kids - już 16 października znów spotkamy się w Warszawie!

Tym razem w niezwykle klimatycznych wnętrzach Elektrowni Powiśle.

 

16 października 2021, sobota 

  • Godz. 10:00-21:00
  •  Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42

 

Zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych,
którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

 

STREFA ZAKUPÓW

 

Tutaj znajdziecie niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek.  Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty.

 

STREFA ZABAWY

 

W tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Najmłodsi Goście wezmą udział m.in. w warsztatach tworzenia drewnianych magnesów, tatuaży techniką airbrush, jesiennym eco-deco, zrobią pamiątkowe foty w kolorowej fotobudce. Animatorzy zaangażują dzieci w rozwiązywanie zagadek i łamigłówek matematycznych, odkrywanie tajemnic piratów i o wiele więcej.

 

STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA

 

Dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy program prelekcji i warsztatów ze specjalistami różnych dziedzin, w jakich będzie można bezpłatnie wziąć udział w dniu targów. To świetna okazja do skorzystania z porad i konsultacji u ekspertów różnych dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

 

Więcej na:

 

trends4kids.pl oraz Facebook'u

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć