Warszawa

Pozwól dziecku odkryć sekrety przyjaźni z magazynem "L.O.L. Surprise!"

Pozwól dziecku odkryć sekrety przyjaźni z magazynem "L.O.L. Surprise!"

Blask biżuterii, nowe taneczne kroki, a także mnóstwo zagadek, gier i testów osobowościowych – te i wiele więcej atrakcji Twoje dziecko znajdzie w najnowszym magazynie „L.O.L. Surprise”.

 

W numerze: „Wielkie sekrety przyjaźni” – Queen Bee opowiada o zdobywaniu przyjaciółek. Kluczem do prawdziwej przyjaźni jest: wierność sobie, dbałość o powierzone sekrety, a także… pogoda ducha i pewność siebie.

 

 

Przed Twoim dzieckiem wielkie wyzwanie L.O.L. Pozwól mu rozwiązać kilka testów psychologicznych i odkryć jego wyjątkowy styl przyjaźni oraz tańca. W „Beczce śmiechu” czeka na Twoją pociechę wyzwanie w ciemno oraz obiadowe bingo. Uwaga! Te gry grożą napadem wesołości!

 

Czy zastanawiasz się, jak dziecko spędza wolny czas? Może przyszła pora, by spróbowało czegoś nowego? Razem z magazynowym psychotestem może odkryć, jakie ma sekretne hobby.

 

 

„Znajdź swoją bliźniaczkę L.O.L.!” – dzięki temu testowi Twoje dziecko dowie się, z którą z bohaterek nawiązałoby przyjaźń. Czy tak jak Pop Heart w towarzystwie czuje się najlepiej, a może najbardziej lubi marzyć, pisać i gryzmolić jak Splatters czy dobierać nowe stroje jak Shapes? Jeśli jednak najbardziej lubi się śmiać, przygotujcie się na wspólne wesołe akcje ze Scribbles! To jak? Do śmiechu. Gotowi? Lol!

 

 

Jak zawsze na czytelników czeka atrakcyjna niespodzianka! Tym razem w prezencie piórniczek z linijką, ołówkiem, długopisem oraz notesik 3D z podobizną jednej z bohaterek. Z którą? Tego dowiecie się, biorąc do ręki najnowszy numer.

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć