Warszawa

Na podbój świata przyrody z magazynem "Kubuś i Przyjaciele"!

Na podbój świata przyrody z magazynem "Kubuś i Przyjaciele"!

Stęskniliście się za przygodami wesołego Kubusia Puchatka i jego kompanów ze Stuwiekowego Lasu? W takim razie zaglądnijcie do nowego wydania magazynu „Kubuś i Przyjaciele”!

 

 

Stuwiekowy Las to miejsce magiczne. Pełne przygód, zagadek, wyzwań i barwnych bohaterów, którzy wspólnie odkrywają świat i poszukują odpowiedzi na trapiące ich pytania. Do mieszkańców Stuwiekowego Lasu należą postaci uwielbiane przez dzieci na całym świecie. Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Tygrys, Maleństwo i Sowa – to doskonale zgrana ekipa, której perypetie od niemal stu lat cieszą się niezmienną popularnością wśród małych czytelników.

 

 

I nic w tym dziwnego – w końcu uroczy miś i jego kompani to idealne towarzystwo do przeżywania szalonych przygód i poznawania świata. Historie prosto ze Stuwiekowego Lasu to pełne humoru, ciepła, zagadek i zabawnych zdarzeń opowieści, które uczą o wartości przyjaźni, wspaniałości otaczającej rzeczywistości oraz znaczeniu wzajemnej pomocy. Dzięki Kubusiowi i jego wiernemu gronu przyjaciół mali czytelnicy stają się bardziej empatyczni, ciekawi świata i kreatywni!

 

 

Do przygód z najpopularniejszym niedźwiadkiem na świecie zaprasza Was magazyn od grupy Egmont. Czasopismo „Kubuś i Przyjaciele” przybliża nam kolejne losy i perypetie ukochanego wszystkim puchatka. Na jego kartach znajdziemy rymowane historyjki, zgadywanki, kolorowanki, łamigłówki, gry, pomysły na zabawę i prezenty. Wszystko po to, by rozwinąć wyobraźnię najmłodszych! W najnowszym numerze na fanów Kubusia czekają m.in. trzy Kubusiowe historyjki z pytaniami i zadaniami, opowiadanie „Słodkich snów” oraz quiz o biegunie północnym. Już teraz wybierzcie się w nową przygodę do Stuwiekowego Lasu razem z „Kubusiem i Przyjaciółmi”!

 

 

W bieżącym numerze: 

  • 3 Kubusiowe historyjki z pytaniami i zadaniami.  
  • Opowiadanie na dobranoc: „Słodkich snów” 
  • Co nieco o przyrodzie: Quiz o biegunie północnym 
  • Zrób to sam: Cieplutki bałwanek 

 

A do tego: 

  • Zadania, zagadki i malowanki 
  • Słodki plakat 

 

PREZENT: walkie talkie!

 

Materiał promocyjny

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć